Krom & Siyah Aksesuar » Alfa Romeo » 156
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

Krom + ABS Plastik Kapı Koruma Çıtası 8 Parça
Ürün Özellikleri:
Krom ürünler, araç üzerinde uygulanacağı bölüme özel olarak kalıp sistemi ile üretilmektedir.
Krom ürünler A sınıfı A304 kalite paslanmaz çelikten üretilmektedir.
Ürünler arkasında bulunan yüksek kalite çift taraflı akrilik bant ile montaja hazır olarak gönderilmektedir. (Ürün plastik ve krom çıtaları birleştirilerek 4 parça gönderilmektedir)
Ürün park alanlarında ve duvar kenarında kapı açılması esnasında aracınızın kapısına gelebilecek zararlara karşı koruma sağlar.
Garanti:
Paslanmaz çelik parlak krom ürünler paslanmaya karşı 5 yıl garanti kapsamındadır.
Kutu İçeriği:
4 adet krom çıta, 4 adet plastik ABS dolu koruma çıtası. (Krom ürünler plastik çıtalara monte edilerek gönderilmektedir)
Montaj Talimatı:
Kuru ve tozsuz ortamda montaj yapınız.
Ürünü ambalajından çıkardıktan sonra üzerindeki çift taraflı bandın koruyucu yüzeyini sökmeden, kapıların orta kısımlarında kapıların açılıp kapanmasını engellemeyecek şekilde kapı ortasından 2-3 mm kadar boşluk bırakılarak uygulanacağı yere montaj tatbikatı yapılır. Arka kapı aç kapa yapılarak ürünün orta kısmının uygunluğu kontrol edilir.
Ürün yapıştırılacak yüzeyi temiz bir bez yardımı ile iyice temizleyin (Parfümlü kolonya, ıslak mendil, benzin vb. katkı maddesi içeren sıvılar ile temizlemeyin) Zeminin temizliği montaj için çok önemlidir.
Ürün arkasındaki çift taraflı bandın tam özelliğini göstermesi için ortam sıcaklığı 25°C'nin üzerinde olmalıdır. Bandın koruyucu yüzeyini söktükten sonra yapışma kuvvetini arttırmak için saç kurutma makinesi vb. yardımı ile banda ısı uygulayın.
Ürün arkasındaki bandın koruyucu yüzeyini söküp, ısı uyguladıktan sonra tek seferde yapıştırınız. Kuru bir bez ile üzerine baskı uygulayarak iyice yapışmasını sağlayın. Ürünün sağlam bir şekilde yapışması için aracınızı 24 saat sudan koruyunuz ve 48 saat tazyikli su ile yıkamamaya özen gösteriniz.

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


İNDİRİM ve YENİLİKLERDEN
Hemen haberdar olun

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.