BMW Kaplaması | BMW i8 Kaplama Pembe Renk
Yayınlanan: Aksoy Youtube

BMW Kaplama | BMW i8 Kaplama | i8 Kaplaması

BMW Kaplama & BMW i8 Kaplama

BMW Kaplamada Son Nokta ! Bmw i8 Kaplaması ( Pembe Renk )

BMW Kaplama

BMW ürünlerini görmek için tıklayın !

BMW Araç Kaplaması Nedir ?

Bmw araç kaplama , aracın rengi, görüntüsü, dizaynı, tasarımı konusunda değişiklik olmasını isteyen ve kişisel zevkleri doğrultusunda araçlarını yenilemek isteyen araç sahiplerinin kaporta üstündeki boyaya dair bir işlem yaptırmadan bütünüyle folyo ile kaportayı kaplama işlemine araç kaplama denir.

BMW Araç Kaplamasının Faydaları Nelerdir ?

Bmw araç folyo kaplama , kaporta boya işlemine göre fiyat olarak biraz daha ekonomiktir. Daha önemli olan konu, maalesef Türkiye’de araç üstünde herhangi bir boya işlemi olursa piyasa koşullarında fiyatlar düşmektedir. İşte tam da bu aşamada en makul çözüm araç kaplamadır. Çünkü, uzman bir biçimde uygulanmakta olan bu hizmet, kullanılacak olan ürün kalitesi ve profesyonel bir işçilikle buluşunca sonraki dönemde eski haline gelmesi yaklaşık 5-10 saatlik bir emek ile mümkündür.

Aracınız Kaplamasını Neden Yaptırmalısınız ?

Her geçen gün daha fazla otomobilde karşılaştığımız folyo kaplama uygulamaları, aracınız için zararlı ışınlara karşı koruma sağlarken kişisel zevkinize göre ekonomik bir değişikliğe imkan tanıyor. Bunun beraberinde, pazarlama ve reklam tanıtım dünyası için de mobil mecralar yükselişe geçmiş durumda. Araç kaplama ile markanız sizinle gittiğiniz her yere gitsin!
Araç Folyo kaplama, aracın dış etkilerden korunması, boya hatalarının ve çiziklerin saklanması ya da bütünüyle zevke bağlı şekilde otomobilin dış yüzeyinin kaplanması işlemidir.Folyo kaplama, dekoratif süsleme ve estetik görünüm sağlayarak arzu ettiğiniz gibi otomobilinizi kişiselleştirmenizi sağlıyor.
İşlem bir ya da bir buçuk gün sürerken panoramik cam tavan görünümü vermek için yapılan kaplama işlemi bir saat ile yarım gün arasında sürüyor.

BMW Kaplaması | BMW i8 Kaplama Pembe Renk

BMW Kaplama Uygulaması Kaç Gün Sürüyor ?

Yapılan uygulama araç tipine ve yüzeyin düzgünlüğüne göre farklılık göstermekle beraber aracın yüzeyindeki boya tozu, reçine, zivt vs. Kalıntıların temizlenmesiyle beraber 1-2 iş günü sürmekte, şehir dışından gelen müşterilerimiz gelmeden önce aldıkları randevuya göre ertesi gün içinde araçlarını teslim alabilmektedir.

Bmw Kaplama Uygulaması Nasıl Yapılıyor ?

Aracınızın Aksoy Tuning ‘e gelmesi ile aracınız detaylı yıkamaya alınır. Burada araç yüzeyindeki boya tozu, zift, reçine vs. Gibi maddelerin temizliği yapılır. Ardından aracın kapı kolları, far ve stop grubu anlaşmalı olduğumuz profesyonel servis ekibimiz tarafından sökülür. Ardından aracın yüzeyi özel bir temizlik solüsyonu ile tekrar temizlenir. Parçalar için uygun biçimde kesilen folyo, deneyimli ekibimiz tarafından aracın yüzeyine uygulanır. Uygulama işlemi sona erdikten sonra kapı kolları, far ve stop grubu yeniden aracın üzerine monte edilir. Son kontrolleri yapıldıktan sonra araç sahibine yeniden temizlenerek teslimi yapılır.

Bmw Kaplama ‘da Kullanılan Folyo Hava Şartlarına Dayanıklı mıdır ?

Aksoy Tuning olarak kullanmış olduğumuz malzemelerin hepsi ithal olup , ISO CE ve TSE gibi kalite kontrol standartlarının her birine sahiptir. -50 dereceden +110 dereye kadar hiçbir şekilde değişiklik göstermeden dayanabilmektedir. Üretici firmaları tarafında her çeşit hava şartına tabi tutularak test edilmiş ve onaylanmış olup garantilidir.

BMW Kaplaması İçin Aksoy Tuning ile İletişim Geçin

Web site / Sosyal medya / İletişim
Perakende satış :
https://www.aksoytuning.com
Toptan satış : www.toptanarabaaksesuar.com

Facebook : https://www.facebook.com/aksoytuning….
İnstagram :
https://www.instagram.com/aksoy_tuning/


Whastapp / Sipariş : 0 (505) 114 15 16
Şirket iletişim : 0 (212) 555 66 08
Müşteri hizmetleri : 0 (850) 303 7 300

2007 yılında istanbul`da kurulmuş olan firmamızın e-ticaret platformu olan www.aksoytuning.com web sitesi siz müşterilerimize oto aksesuar, tuning ve modifiye çözümleri getirmek amacıyla kurulmuştur.

Tüm Türkiye çapında 40`ın üzerinde bayi yapımıza her geçen gün yenileri eklenmektedir. Sizlerde bayimiz olabilir yada geniş ürün yelpazemizden beğendiğiniz ürünleri 0212 555 66 08 den sipariş verebilir hatta ürünlerimizi mağazamızda görerek, konusunda uzman arkadaşlarımızın yönlendirmeleri doğrultusunda aracınıza uygun modifiye parçaları satın alabilirsiniz.

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz! Sorularınız için: AKS AKSOY BİLGİ TEKNOLOJİLERİ OTO İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. Sanayi mah Adem Yavuz Sok No:21 Güngören – İstanbul Tel : (212) 555 66 08 Fax : (212) 555 66 09 Email: info@aksoytuning.com

 

BMW Kaplama Yasak mı?

Bmw kaplama işlemi yasak değil, elbette ki kurallarını yerine getirdiğiniz sürece. Eğer amacınız yalnızca renk değişimi değil, boyayı korumak ise aracınızla aynı renkteki folyoyu tercih ederseniz her hangi bir işlem yapmanıza gerek kalmayacak.
Fakat niyetiniz aracınız rengini değiştirip bam diğer bir görüntü elde etmek ise uygulamanız gerekli olan bir takım prosedürler var. Ruhsatta kayıtlı olan renk değişeceği için bunu emniyete bildirmeniz gerekecek.
Bildirim yapınca onlar sizi muayene istasyonuna gönderecekler ve bazı prosedürlerden sonra ruhsatınız yenilecek. Kaplama yapılan renk tonu ruhsata işlendikten sonra hiç bir problem olmadan aracınızı kullanabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü
HEMEN ARA
0 (850) 303 73 00