AKSOY TUNING
2007 yılında istanbul`da kurulmuş olan firmamızın e-ticaret platformu olan www.aksoytuning.com web sitesi siz müşterilerimize oto aksesuar, tuning ve modifiye çözümleri getirmek amacıyla kurulmuştur. Tüm Türkiye çapında bir çok bayi yapımıza her geçen gün yenileri eklenmektedir.
İslam AKSOY , Firma Sahibi
aksoy tuning logo
467
Yapılan Proje Araç Sayısı
8000+
Toplam Ürün Çeşidi
Mutlu Müşteri Kitlemiz

Aksoy Tuning Kurucusu - İslam AKSOY

İslam Aksoy, araç modifiyesi denildiği zaman, akla ilk gelen isimlerin başında gelmektedir. 01.10.1982 yılının Ekim ayında, Trabzon‘da dünyaya geldi. Bir başarı hikayesine sahip olan Aksoy, 2007 tarihinde “Aksoy Tuning” adlı 40m2’lik mütevazi bir dükkanla işe başlamış olup, 2021 itibariyle, 10.000m2 bir alanda, 50 personeliyle, Türkiye ‘nin en büyük modifiye merkezini kurmuştur. Yurt içi & yurt dışı dahil, tüm müşterilerine hizmet vermeye devam etmekte ve başarı basamaklarını tırmanmaktadır. Araç modifiye sistemlerini denilince, bu işin önde gelen isimlerinden olan İslam Aksoy, yaptığı işlerle çok kısa bir sürede herkesin saygıyla takdir ettiği bir isim haline gelmiştir.

Tuning Sektöründe Tanınmış Kişilerin Tavsiyesiyiz
Aksoy Tuning sadece Türkiye'de değil Avrupanın da en başarılı ve başarısı referanslarıyla kanıtlanmış , benzeri olmayan bir Tuning Şirketidir.

OFF ROAD KING !

Siz müşterilerimize 4X4 Tuning dünyasında en kaliteli ve en iyi hizmeti veriyor ; Ford Ranger , Toyota Hilux , Nissan Navara , Mercedes X-Class gibi daha bir çok 4X4 Off Road & SUV aracın profesyonel ekibimizle modifiye ve montajını yapıyoruz.

Aksoy Tuning Ekibi
Off Road ve Otomobil Tuning sektöründe Türkiye ve Avrupa da üstün başarılar sağlayan İslam Aksoy ve ekibi ile tanışın !
Menü
HEMEN ARA
0 (850) 303 73 00