Oto Rapor Güngören Şubesi
Yayınlanan: Aksoy Youtube

OtoRapor Güngören Ekspertiz Şubemiz Hizmetinizde !

OtoRapor Güngören Ekspertiz Şubesi

OtoRapor Güngören Ekspertiz

OtoRapor Güngören

⇒ OtoRapor Güngören Ekspertiz Şubemizi Görmek için tıklayın !

OtoRapor Güngören Ekspertiz

Oto ekspertiz; bir otomobilin, alanında uzman personeller tarafından teknik cihazlar yardımı ile A’dan Z’ye incelenmesi ve tüm kontrollerin neticesinde aracın genel durumuna dair rapor oluşturulmasıdır. Ekspertiz raporu , aracın teknik incelemelerinin beraberinde Otorapor ekspertiz uzmanlarının görüşlerini, değerlendirmelerini ve aracın masraf çıkartabilecek parçaları gibi yorumları da içermektedir. Tam ayrıntılı bir ekspertizde; kaporta/boya, motor, mekanik, fren/süspansiyon, dinamometre, iç ve dış kondisyon, OBD/beyin testleri ve aracın borç/ceza sorgulamaları gerçekleştirilmektedir. Hemen OtoRapor Güngören şubemizden randevu alarak kendi aracınızın ya da satın alacağınız aracın durumu hakkında detaylı rapora sahip olun.

OtoRapor Güngören Şubesinde Neden Oto Ekspertiz Yaptırılmalı?

Otomobil satın almadan önce muhakkak ekspertiz yaptırarak yatırımınızı güvence altına almalısınız. Satın alacağınız aracı gerçek değerinde almak, aracın performansını bilmek ve satarken sürprizle karşılaşmamak için OtoRapor Güngören Şubesine getirmelisiniz. Ekspertiz yaptırmadan satın alacağınız aracın; kilometresinin düşürülmüş, kayıt dışı tamir işlemi görmüş, çeşitli hilelerde kullanılmış ve bilmediğiniz kusurlarının örtülmüş olma ihtimali bir hayli yüksektir.

OtoRapor Güngören Kurumsal Oto Ekspertiz

Türkiye’de gelişen ekspertiz piyasasının en önemli kriterlerine Otorapor ile sahip olabilirsiniz. Tüm operasyonunu tarafsızlık ve bağımsızlık ilkesi ile gerçekleştiren Otorapor Güngören , ikinci el otomobil ticaretinin güvenle gerçekleşmesini sağlamaktadır. Hem ekspertiz öncesinde hem de ekspertiz sonrasında sunmuş olduğu hizmetler ve çözümler ile müşterilerine sıra dışı bir tecrübe sunmaktadır.

OtoRapor Güngören Şubesi

Aksoy Tuning ile İletişim Geçin

Web site / Sosyal medya / İletişim
Perakende satış :
https://www.aksoytuning.com
Toptan satış : www.toptanarabaaksesuar.com

Facebook : https://www.facebook.com/aksoytuning
İnstagram :
https://www.instagram.com/aksoy_tuning/


Whastapp / Sipariş : 0 (505) 114 15 16
Şirket iletişim : 0 (212) 555 66 08
Müşteri hizmetleri : 0 (850) 303 7 300

2007 yılında istanbul`da kurulmuş olan firmamızın e-ticaret platformu olan www.aksoytuning.com web sitesi siz müşterilerimize oto aksesuar, tuning ve modifiye çözümleri getirmek amacıyla kurulmuştur.

Tüm Türkiye çapında 40`ın üzerinde bayi yapımıza her geçen gün yenileri eklenmektedir. Sizlerde bayimiz olabilir yada geniş ürün yelpazemizden beğendiğiniz ürünleri 0212 555 66 08 den sipariş verebilir hatta ürünlerimizi mağazamızda görerek, konusunda uzman arkadaşlarımızın yönlendirmeleri doğrultusunda aracınıza uygun modifiye parçaları satın alabilirsiniz.

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz! Sorularınız için: AKS AKSOY BİLGİ TEKNOLOJİLERİ OTO İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. Sanayi mah Adem Yavuz Sok No:21 Güngören – İstanbul Tel : (212) 555 66 08 Fax : (212) 555 66 09 Email: info@aksoytuning.com

video tags :İslam Aksoy,Aksoy Tuning,Oto Aksesuar,Modifiye,araba,otomobil,car,off road,cars,automobile,track,oto,oto aksesuar,aksoy tuning,Araba,off road arabası,off road suv,suv,pick up,modifiye,Toyota Hilux,Toyota,toyota 4×4 hilux,Aksoy tuning toyota,aksoy tuning hilux,aksoy tuning ranger,aksoy tuning dönüşüm,hilux dönüşüm,aksoy tuning suv,aksoy tuning 4×4,aksoy tuning off road,off road aksoy tuning,off road dönüşüm,araç satın alma,expertiz videoları

Bir Yorum Yazın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü
HEMEN ARA
0 (850) 303 73 00