Photon Acorn HB4 9006 6400 Lumen Mini 5Plus LED Xenon

Ana Özellikler:
  • Soket Tipi: HB4 (9006)
  • Marka: Photon

348,00 

100 adet stokta
Stok Kodu: AKS693936
Marka Photon
Favorilere Ekle

Açıklama

Photon Acorn HB4 9006 +5 Plus

Photon Acorn LED Yüksek Aydınlatma gücü ve 6000K tam Beyaz ışık rengi ile aracınızın karakteristik görüntüsünü değiştirirken sizin de en iyi şekilde yolu, işaret ve işaretçileri görmenizi sağlamaktadır.

Photon Acorn LED en iyi fiyat-performans dengesine sahip LED dönüşüm Kit’idir.

Planlama sürecinde ‘soğutma performansı’ optimum seviyede olacak şekilde alüminyum-magnezyum karışımlı gövde kullanılarak üretilmiştir. Yapısı itibariyle kompakt bir dizayna sahiptir, LED sürücüsü, LED chip ve soğutma komponentleri bütünleşik olarak üretilmiştir. Photon Acorn serisi kalite standartlarımızdan taviz vermeden kompakt yapı ve uygun maliyet gözetilerek üretilmiştir. Dizaynındaki sadelik imalat sürecini hızlandırmakla birlikte maliyet kontrolünü de kolaylaştırmıştır.

Photon LED, sahip olduğu Volt, Watt ve Amper değerleri olarak piyasadaki diğer LED ler gibi yüksek değerlere çıkarak performans alması gereken bir ürün değildir. LED sürücüsünün mimarisi, aracın elektrik sisteminden gelen akımı kendi çalışma değerlerinde optimize ederek en mükemmel ışığı yaratan bir sisteme sahiptir.

Piyasadaki ucuz maliyetli birçok ürün ise araçtan gelen elektrik sistemine bağımlı olarak hareket etmektedir. Aracın elektrik akımından kaynaklanan voltaj ve watt değerlerindeki azalış ve artışlar LED in ışığının sürekli bir değişkenlik içerisinde olmasına neden olur. Bu da alınan aydınlatma miktarında farklılıklara ve ömür süresinin kısalmasına sebebiyet vermektedir. Piyasadaki LEDlerin aydınlatma şiddetleri yukarıda bahsettiğimiz nedenlerden ötürü çok kısa zamanda azalmakta ve yıpranan komponentler ve içten deforme olan LED chip ler yüzünden ömrü de çok çok kısalmaktadır.

Yol gösterme özellikleri; mimarisinde gözetilen en temek kural olan “doğru odak” ve kullanılan LED chip in özellikleri sayesinde en iyi duruma getirilmiştir.

Nihayetinde Photon Acorn LED piyasadaki tüm ürünlerden daha iyi ışık-ömür dengesine sahiptir.

Ampul Tipi : HB4 9006

Marka ve Serisi : Photon Acorn

Kelvin ( Yanma rengi ) : 6000 Kelvin Beyaz

Lumens ( Işık Gücü ) : 6400 lümen
Volt : 12/24V Volt
Paket içeriği : 1 Takım (2 Adet)
Garanti süresi : 1 YIL

· MUAYENEDEN SORUNSUZ GEÇER

· ÜRÜN TAK KULLAN ÜRÜNDÜR

MONTAJ: Montajları basittir. Daha önceden ampul değiştirdiyseniz veya eliniz yatkınsa sıkıntısız değiştirebilirsiniz. Eğer aracınızda zorlanacağınızı düşünüyorsanız elektrikçinize taktırabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Soket Tipi

HB4 (9006)

Marka

Photon

Menü
HEMEN ARA
0 (850) 303 73 00