Pleksi Plakalık Aksoy Tuning Garaj Günlükleri
Yayınlanan: Aksoy Youtube

Pleksi Plakalık Bölümümüz – Garaj Günlüklerimiz

Pleksi Plakalık

Pleksi Plakalık Bölümümüz – Garaj Günlüklerimiz

Pleksi Plakalık

Işıksız Pleksi Plakalık

Işıklı Pleksi Plakalık

Lüx Işıklı Pleksi Plakalık

Pleksi Plakalık Siparişi Vermek İçin Tıklayın !

Pleksi Plakalık Nedir ?

Pleksi malzemesinin lazer teknolojisiyle kesilerek tasarlandığı Pleksi Plakalıklar takılan üzerine isim yazılan ve istenilen logoların eklendiği bölüm olmak üzere 2 ayrı parçadan oluşmaktadır.

Plakalık Siparişi Nasıl Hazırlanır ?

Araç plakaları için birbirinden farklı seçenekler sunan plakalıklar pleksi lazer kesimle tasarlanarak kişiye özel plakalık olarak ta üretilebilir. Aracınız veya otosikletinizin plakalığınızda kendi reklamınızı ya da kendi isminizi yazdırabilirisiniz. Pleksi plakalık siparişi vermek bu kadar basit.

Işıklı Pleksi Plakalık Nasıl Hazırlanır ?

Talebinize göre değişik renklerde ışıklandırılarak , plakalıklara kayan ışıklar yerleştirilebilir ya da üstünde yazıların arkasından ışıklandırılır. Talebe göre üzerine değişik şekiller , fontlar , logo ve markalar işlenen ışıklı pleksi plakalık geceleri estetik açıdan güzel bir görünüm sağlar.

İsme Özel Plakalık Nasıl Hazırlanır ?

İsme özel plakalık , estetik açıdan birbirinden farklı tasarımlara imkan sağlar. Pleksi malzemenin sunmuş olduğu bazı özellikler nedeniyle trafikteki prosedürlere uygun olarak ta tasarlanabilir. Talebe göre kişiye özel isimler yazılabilindiği gibi , üzerine farklı fontta yazılar , şekiller , karakterler ya da değişik formda şekiller de eklenebilir.

İsimli Plakalık Nasıl Hazırlanır ?

Lazer kesim ile gömülü olarak işlenen isimli plakalık , yazı ve şekilleri , siyah beyaz veya renkli olarak yazılabilinir. Pleksi malzemenin işlemesi kolay özelliği , sayesinde plakalık tasarlama metotları için ideal çözümler sunar.

Pleksi Plakalık Aksoy Tuning Garaj Günlükleri

Plakalık Siparişi Vermek İçin Aksoy Tuning ile İletişim Geçin

Web site / Sosyal medya / İletişim
Perakende satış :
https://www.aksoytuning.com
Toptan satış : www.toptanarabaaksesuar.com

Facebook : https://www.facebook.com/aksoytuning….
İnstagram :
https://www.instagram.com/aksoy_tuning/


Whastapp / Sipariş : 0 (505) 114 15 16
Şirket iletişim : 0 (212) 555 66 08
Müşteri hizmetleri : 0 (850) 303 7 300

2007 yılında istanbul`da kurulmuş olan firmamızın e-ticaret platformu olan www.aksoytuning.com web sitesi siz müşterilerimize oto aksesuar, tuning ve modifiye çözümleri getirmek amacıyla kurulmuştur.

Tüm Türkiye çapında 40`ın üzerinde bayi yapımıza her geçen gün yenileri eklenmektedir. Sizlerde bayimiz olabilir yada geniş ürün yelpazemizden beğendiğiniz ürünleri 0212 555 66 08 den sipariş verebilir hatta ürünlerimizi mağazamızda görerek, konusunda uzman arkadaşlarımızın yönlendirmeleri doğrultusunda aracınıza uygun modifiye parçaları satın alabilirsiniz.

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz! Sorularınız için: AKS AKSOY BİLGİ TEKNOLOJİLERİ OTO İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. Sanayi mah Adem Yavuz Sok No:21 Güngören – İstanbul Tel : (212) 555 66 08 Fax : (212) 555 66 09 Email: info@aksoytuning.com

video tags : İslam Aksoy,Aksoy Tuning,Oto Aksesuar,Modifiye,araba,test,otomobil,araba test,car,off road,test drive,cars,motor,track,pov,oto,oto aksesuar,aksoy tuning,Araba,off road arabası,off road suv,suv,pick up,modifiye,ranger,ford,raptor,4×4 aksoy tuning,aksoy tuningde 1 gün,aksoy tuning f150,aksoy tuning garage,aksoy tuning garaj,aksoy tuning showroom,aksoy tuning off road,off road aksoy tuning,aksoy tuning ranger,4×4 araba,garaj günlükleri,islam aksoy

Bir Yorum Yazın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü
HEMEN ARA
0 (850) 303 73 00