F150 Dönüşüm
Yayınlanan: Aksoy Youtube

Ranger F150 Dönüşüm ! Aksoy Tuning !

Ranger F150 Dönüşüm ! Aksoy Tuning !

Uçan Pick-up Ford Ranger Raptor

Limitlerin üstünde maceralar vaat eden Yeni Ford Ranger Raptor’ı bu özel lansman videosunda sert mücadele gerektiren bir sürüş alanında; motosiklet, ATV ve patlamalar arasında nefesinizi tutarak izleyeceksiniz.

Ranger Raptor

Ranger Raptor’ın yol hakimiyetini sağlayan iri gövdesi, etkileyici ölçüleri ve sıra dışı tasarımı; arazi sürüşü ve her yere gidebilme kabiliyeti için özel olarak optimize edilmiş benzersiz bir Ford Performans şasesi ile destekleniyor.

Yeni Ranger Raptor’ın sert hatları, güç ve işlevselliğinden esinlenilerek oluşturuldu. Ford mühendisleri bu yeni ve güçlü çift turbo 2.0 litre EcoBlue motorun ve 10 ileri otomatik şanzımanın en zor koşullardaki dayanıklılığını ispatlamak için bir çok test uyguladılar.

Ford’un F-150 Raptor’da da kullanılan 10 ileri otomatik şanzımanı, dayanıklılık ve ağırlık düşünülerek, yüksek dayanıklı çelik, alüminyum alaşım ve kompozitler kullanarak yapıldı. Araçta aynı zamanda bilinmeyen arazi koşulları veya zorlu çalışma ortamlarıyla yüz yüze olan sürücülerin güvenliğini arttıran sürücü yardımı ve emniyet teknolojileri de bulunuyor.

F150 Dönüşüm

Aksoy Tuning İletişim

Web site / Sosyal medya / İletişim
Perakende satış :
https://www.aksoytuning.com
Toptan satış : www.toptanarabaaksesuar.com

Facebook : https://www.facebook.com/aksoytuning….
İnstagram :
https://www.instagram.com/aksoy_tuning/


Whastapp / Sipariş : 0 (505) 114 15 16
Şirket iletişim : 0 (212) 555 66 08
Müşteri hizmetleri : 0 (850) 303 7 300

2007 yılında istanbul`da kurulmuş olan firmamızın e-ticaret platformu olan www.aksoytuning.com web sitesi siz müşterilerimize oto aksesuar, tuning ve modifiye çözümleri getirmek amacıyla kurulmuştur.

Tüm Türkiye çapında 40`ın üzerinde bayi yapımıza her geçen gün yenileri eklenmektedir. Sizlerde bayimiz olabilir yada geniş ürün yelpazemizden beğendiğiniz ürünleri 0212 555 66 08 den sipariş verebilir hatta ürünlerimizi mağazamızda görerek, konusunda uzman arkadaşlarımızın yönlendirmeleri doğrultusunda aracınıza uygun modifiye parçaları satın alabilirsiniz.

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz! Sorularınız için: AKS AKSOY BİLGİ TEKNOLOJİLERİ OTO İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. Sanayi mah Adem Yavuz Sok No:21 Güngören – İstanbul Tel : (212) 555 66 08 Fax : (212) 555 66 09 Email: [email protected]

 

Bir Yorum Yazın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü
HEMEN ARA
0 (850) 303 73 00