Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
  • Güvenli Alışveriş
  • Kolay İade
  • %100 Orijinal Ürünler

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300
Uyumlu Araçlar
Bagaj Havuzu Ürünleri

Sıralama:

Paspas ve Bagaj Havuzu

Araçlar için üretilen paspas ve bagaj havuzu hangi amaçlarla kullanılır, ne işe yararlar ve araçlara ne gibi katkıları vardır? Araçlar binlerce lira dökülerek alındıkları için kıymetli mallar arasındadırlar. Kimse aracına herhangi bir şekilde hasar gelmesini istemeyeceği için araçları korumak için üretilen çeşitli koruyucular edinmek isterler. Paspas ve bagaj havuzu da bunlar arasındadır.

Araçların zeminine üretim sırasında konan orijinal halı, zamanla araçta bulunanların ayakkabılarının değmesiyle aşınabilir. Bunun önüne geçebilmek ve aracın zeminini ilk alındığı gündeki sağlamlığında muhafaza edebilmek isteyen araç sahipleri araç paspasları kullanmayı tercih ediyor. Firmamızda birçok farklı araca uygun şekilde üretilmiş paspaslar mevcut olup, bu paspaslar havuzlu olma özelliğine sahiptir. 

Araç Paspası Faydaları Nelerdir?

Araçları muhafaza etmek için üretilen ve paspas ve bagaj havuzu denilen bu ürünler bir nevi koruyuculardır. Aracınızı kullanırken dışarıdan birçok toz ve toprak, ayakkabılarınızla birlikte aracınızın içerisine taşınır. Bunlar zamanla aracınızın zemininde birikerek kirli bir görünüm oluşmasına sebep olur. 

Bunun önüne geçebilmek için ürettiğimiz araç paspasları, sizi aracınızın zemini kirlendiği takdirde aracınızı yıkatma ihtiyacından kurtarır. İsterseniz kirlendikten sonra çıkarıp sadece bu paspasları temizleyebilirsiniz. Çeşitli modele sahip araçlar için üretmiş olduğumuz paspaslarımız 3d havuzlu özelliktedir ve bu sayede kir ve pislik havuzun içerisinde kalıp aracınıza bulaşmaz. 

Araç Paspası Özellikleri

Araçlarınız için üretilmiş olan araç paspasları, üretimi sırasında koku yapmaz özellikte %100 kauçuğa yer verilmiş olması dolayısıyla araçta istenmeyen kötü bir koku oluşumuna sebebiyet vermezler. Bu da aracının temizliğine önem verenler için dikkat edilen hususlardan biridir. Aracın zeminini temiz tutmak kadar havasını da istenmeyen kokulardan korumak isteyen kullanıcılar bu paspasları tercih etmektedir. 

Firmamızın sunduğu paspaslar yırtılma ve aşınma konusunda da bunlara dayanıklı olarak üretilmektedir. Göze hoş gelen bir yüzey tasarımına sahip olup temizliğini de kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Paspaslarımız araçlarınıza tam olarak uyum sağlamasını hedefleyerek, aracınızın yan duvarlarını tam olarak saracak şekilde üretilmektedir.  Paspasların bu şekilde üretilmiş olması, sarkmaması ve düşmemesi için de önemlidir. 

Araç Bagaj Havuzu Nedir?

Paspas ve bagaj havuzu, araçlarını temiz tutmak isteyenlerin tercihi olan iki koruyucu katmandır. Bunlar olmadan araçlar her türlü kir ve pisliğe açık halde olup, bunları araçtan temizlemek de zahmetli bir iştir. Araç için paspas ve bagaj havuzu kullanmak ihmal edilmeyip aracın alındığı ilk günden itibaren kullanılmaya başlanmalıdır.

Bagaj havuzu sayesinde tıpkı araç paspasının araç içi zeminini temiz tutması gibi bagaj içerisi de temiz bir şekilde muhafaza edilebilmektedir. Burada amaç, bagaja ulaşan kirin, tozun veya sıvının bagaj zeminine ulaşmasını engellemektir.

Bagaj Havuzu Kullanmanın Yararları

Araçların bagajları içine birçok eşya konabildiği için bagajlar yolculuk esnasında beraberinde götürülmek istenen birçok çeşit eşya ve malzeme ile doldurulur. Pikniğe giderken piknik için gerekli tabaklar, kaşıklar, çeşit çeşit yiyecekler, çaylar, kocaman şişe sular, hatta masa ve sandalyelerdir. Bagajlar yolculuk esnasında yükleri taşımak için ayrılmış özel bölümlerdir ve eşyaları aracın içerisinde değil de bu bölümde götürmek daha rahat bir yolculuk yapılmasını sağlar. 

Faydalarına gelecek olursak, bu saydığımız türlü çeşit eşyayı bagaja koyup yola çıkılmasının ardında varacağımız yere kadar herhangi biri mesela çay, olası bir ihtimal dahilinde bagaja dökülebilir. Böyle bir durumda bagajın orijinal zemini ıslanmaktan korunmuş olur. Sadece bagaj havuzunun çıkarılıp kurutulması yeterlidir.  Araçlar için hem temizleme kolaylığı sunan, hem de aracın içini dış etkenlerden muhafaza eden iki ürün olan paspas ve bagaj havuzu, hemen her model araç için mevcut olup rahatlıkla ulaşılabilir özelliktedir.

Güncel Döviz Kurları

USD
32.43
EUR
35.52
GBP
41.70
JPY
0.19
1GALTIN
2,239.99

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz
Zaten üyeyim