Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
  • Güvenli Alışveriş
  • Kolay İade
  • %100 Orijinal Ürünler

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300
Uyumlu Araçlar
Direksiyon Ürünleri Ürünleri

Sıralama:

Direksiyon Ürünleri

Teknolojinin her geçen gün hızla gelişmesiyle birlikte otomobiller hayatın ayrılmaz bir parçası haline geldi ve bu süreçle birlikte farklı direksiyon ürünleri piyasaya çıktı. Hemen hemen her kullanıcının günlük hayatını kolaylaştırmak için ihtiyaçlarına göre seçtiği bir arabası vardır. Sürüş sırasında stresi ve hızı en aza indirmenin yanı sıra sorunsuz ve konforlu bir sürüş deneyimi sağlayan birkaç önemli faktör vardır. Bu unsurlardan biri de hiç şüphesiz direksiyon ürünleri olmaktadır.

Direksiyon Simidi

Aracın iç tasarımı, sürücünün konforu ve özel isteklerine göre kişiselleştirilirse, sürücünün çok daha rahat ve konforlu hareket edebileceği bir sürüş ortamı sağlayacaktır. Elbette direksiyon simidi, otomobillerde hareket ve kontrolü sağlayan ana direksiyon ürünleri arasındadır. Direksiyon simidi, aracın modeline, sınıfına ve kullanıcı profiline göre özenle tasarlanmış donanımlar olarak bilinir. Sabit ve yuvarlak tasarıma sahip direksiyon simidi, otomobiller ilk kullanıldığı zamanlarda tanıtılsa da her geçen gün gelişerek binlerce estetik tasarımı kullanıcılarına sunuyor.

Sürüş konforunu artırmak ve sürücüye daha güvenli bir sürüş sağlamak için direksiyon simidini kişiselleştirmek için kullanılabilecek birçok direksiyon ürünleri vardır. Firmamız direksiyon ürünleri bakımından geniş bir ürün yelpazesine sahip olup sürücülere her istek ve ihtiyaca göre hizmet vermektedir. Arabaların temel mekanizmalarının temelini oluşturan direksiyonlar; Sürücünün araca hakim olmasına yardımcı olmak, güvenli ve sorunsuz bir sürüş deneyimi sağlamak için farklı tasarım ve aksesuarlarla çeşitlendirilebilen cihazlardan biri olarak biliniyor.

Estetik Araç Tasarımı İçin Direksiyon Ürünleri

Otomotiv direksiyon ürünleri, sürücülere farklı ihtiyaç ve gereksinimleri karşılamak için binlerce ürün seçeneği sunar. Direksiyon ürünleri tek bir ana başlık altında toplanmakla birlikte kendi içinde birçok alt başlığa ayrılmaktadır. Otomotiv direksiyon ürünleri arasında en çok tercih edilen ürün direksiyon simidi kılıflarıdır. Direksiyon simidi kılıfları otomobilin içini daha estetik hale getirirken, sürücüye estetik bir zarafet vadediyor.

Direksiyon simidi kılıfları, sürücü için otomobilin konforunu ve kullanılabilirliğini artırmakla kalmaz, aynı zamanda şık bir görünüm de kazandırır. Gidon kılıfları çeşitli temel malzemelerden yapılabilir ve sürücü beklentileri ve gereksinimleri, seçimde önemli bir belirleyici faktördür. Araba direksiyon kılıfları ve direksiyon ürünleri, standart ölçülerde direksiyon simidinin yuvarlak tasarımına kolayca sığdırılır ve ayrıca farklı ve nadir direksiyon tasarımlarına uyacak şekilde modele göre değişir.

En Sık Tercih Edilen Direksiyon Kılıfları

Yaygın olarak kullanılan direksiyon simidi kılıfları; silikon direksiyon kılıfları, kumaş direksiyon kılıfları ve deri direksiyon kılıfları olarak bilinir. Direksiyon kılıfını oluşturmak için kullanılan taban malzemesi kullanıcının yani sürücünün konforuna ve kullanım kolaylığına göre değişiklik gösterebilmektedir.

 Pratik ve rahat kullanım vaat eden direksiyon dişlisi uzun süre dayanabilir; Dikiş problemlerini, hasarları ve lekeleri önler. Sadece çok etkili bir direksiyon simidi koruyucusu olarak hizmet etmekle kalmaz, aynı zamanda sürücünün direksiyon simidi ve sürüş kontrolünü, arabadaki konforunu ve araba tasarım seviyesini iyileştiren unsurlardan biridir.

Direksiyon simidi kılıfları; Direksiyon simidinin tamamını sarar ve sarar, direksiyon simidi olarak da bilinen direksiyonu kavrar ve çok etkili bir koruyucu görevi görür. Bu yüzden direksiyon simidi kılıfı olarak da bilinir. Direksiyon kılıfı modelleri, kullanım kolaylığı, kullanım kolaylığı ve pratikliğinin yanı sıra iç tasarımı kişiselleştirmek ve otomobil tasarımını bir üst seviyeye çıkarmak isteyen sürücü ve sürücü adayları için olmazsa olmaz bir direksiyon ürünleri haline geldi. 

Her Sürücü ve Her Araba İçin Direksiyon Ürünleri

Direksiyon ürünleri, uygulamaya ve kullanıma bağlı olarak binlerce hedefe hizmet eden model ve ürün çeşitlerinden oluşmaktadır. Yaygın olarak kullanılan direksiyon kılıfı modelleri, başta üretim malzemeleri olmak üzere çeşitli etken maddelerle birlikte binlerce ürün çeşidine ayrılarak sürücüye geniş bir ürün yelpazesi sunar. Silikon, deri ve kumaş olarak bilinen direksiyon simidi kılıfları arasında seçim yaparken ana üretim malzemeleri sürüş konforu ve daha hafif ve yumuşak sürüşe olanak sağlayan malzeme türüdür.

Deri ve dikişli gidon kılıfı modelinin çok tercih edilmesinin nedenlerinden biri de yoğun kullanımda bile sürücüyü terletmemesi, koku yapmaması ve ellerinin kaymasını engellemesidir. Terli eller ve direksiyon simidi kapağı kokusu, özellikle günlük hayatın yoğun temposu nedeniyle uzun saatler yollarda olan sürücüler için en yaygın sorunlardan biridir ve sürüş konforunu etkiler. 

Silikon direksiyon simidi kılıfları, son derece esnek yapıları sayesinde hemen hemen her direksiyon simidi tasarımına ve tipine kolayca uyarlanabilir ve sürücülere sorunsuz, dayanıklı ve pratik kullanım vaat eder. Tüm bu sorunları önlemek ve araçtaki konforu artırmak için deri, silikon ve kumaş direksiyon kılıfları kullanabilirsiniz.

Rahat Bir Sürüş İçin Gidon Aksesuarları

Direksiyon aksesuarlarının sürücülere hizmet ettiği pek çok durum olsa da asıl üretim sebebinin araç için konforlu bir sürüş deneyimi sağlayarak aracın ve sürücünün güvenliğini artırması olarak biliniyor. Gidon kılıfları daha dikkatli kullanım sağlar; Kayma ve kontrol kaybı gibi problemlerin önüne geçmeyi amaçlar. 

Bugün hemen hemen her araba modeline, her tür araca ve her direksiyon tasarımına uygun direksiyon ürünleri ve direksiyon simidi kılıfları bulmak mümkündür. Rahat kullanım ve olumlu faktörlerin yanı sıra direksiyon simidi kılıflarının kullanımı, montajı ve demontajı oldukça pratik uygulama adımları olarak bilinmektedir. Bu nedenle tüm yeni ve deneyimli sürücüler güvenle direksiyon kılıfı seçebilirler.

En sık kullanılan direksiyon ürünlerinden biri olarak bilinen direksiyon simidi kılıflarının geçmeli modelleri, sürücülere rahat bir kullanım hizmeti sunmaktadır. Direksiyon simidi merkez mekanizmasına takılan ve direksiyon simidini çevreleyen direksiyon simidi kapağı, esnek kumaş yapısı ve güçlü dikiş sistemi ile direksiyon simidini sararak, sürücüde herhangi bir his yaratmadan sürücü için tek parça oluşturur. 

Arabalar İçin En Kaliteli Direksiyon Ürünleri

Otomobillerin yaşamda ve günlük tempoda kapladığı yer ve önemi yadsınamayacak kadar büyüktür. Bu nedenle iç tasarımı, estetik düzeyi ve sürücü konforunu etkin bir şekilde iyileştiren birçok faktör ve donanım olduğu bilinmektedir. Bu cihazlardan biri direksiyon simidindeki kılıf seçenekleridir. Kullanıcılara ve sürücülere hijyenik, sorunsuz ve güvenli bir sürüş deneyimi sunan direksiyon simidi kılıfları, araç direksiyonunu kapladıktan sonra direksiyon simidine montajı kolay ve kullanımı kolaydır.

Araç direksiyon kılıfı seçimi kullanıcı tarafından belirlenen kriterlere göre kısa sürede yapılmaktadır. Direksiyon simidi kapağı, direksiyon simidi standart tasarımına ve boyutuna göre seçilirse, direksiyon simidi kapağının imalatının ana malzemesi, desenin rengi ve deseni, araba iç dikiş tasarımı ve inceliği ile uyumlu, uygun sürücünün manuel çalışması ve Direksiyon simidi, sürücülere binlerce ürün seçeneği sunuyor.

Standart direksiyon ölçüleri ve tasarımlarının yanı sıra teknolojik ve teknik gelişmelere göre araçlara entegre edilen birçok farklı direksiyon tasarımı da bulunmaktadır. Ayrıca şekil, tasarım, renk ve tutuş türü bakımından farklılık gösteren direksiyon ürünleri içinde, direksiyon tutamakları olarak da bilinen çeşitli direksiyon simidi kılıflarını da firmamızda bulabilirsiniz.

Güncel Döviz Kurları

USD
32.43
EUR
35.52
GBP
41.70
JPY
0.19
1GALTIN
2,239.99

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz
Zaten üyeyim