Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
  • Güvenli Alışveriş
  • Kolay İade
  • %100 Orijinal Ürünler

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300

Elektronik ve Aydınlatma

Uyumlu Araçlar
Elektronik ve Aydınlatma Ürünleri

Sıralama:

 

Elektronik Ve Aydınlatma

Profesyonel elektronik ve aydınlatma oto aksesuar satış marketi olan firmamız bu nedenle hem ülkemiz genelinden hem de yurtdışı üzerinden yoğun olarak tercih ediliyor. Kurumsal web sayfamız üzerinden en kaliteli oto ampul modelleri bulabilirsiniz. Bu ürünlerimizin tamamı ise %100 orijinaldir. Bu nedenle firmamız sektöründe lider bir konumda yer alıyor. İşletmemizi sektöründe değerli kılan birçok etkenler söz konusudur. Bizler bu işi kurumsal bir kimlik üzerinden icra ediyoruz.

Yılların deneyimlerine sahip olan ekiplerimiz ışığında siz değerli müşterilerimize garantili ve hızlı bir şekilde oto aksesuarı gönderiyoruz. Türkiye'nin en saygın kargo firmasıyla anlaşmalı olduğumuzdan ürün teslimatımızı hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda müşterilerimizin uzun süreli beklemesi söz konusu değildir. Bizler bu alanda yer aldığımız günden buyana sıradan oto malzemeleri firmalarının daha düşük düzeyde tercih edilmesini sağladık.

Çünkü bu gibi firmaların müşterilere fayda yerine zarar verdiğini biliyoruz. Bu nedenle de firmamız kuruluş tarihinden buyana modern bir şekilde hizmetler sunmaya devam ediyor. Profesyonellik ise bizler için olmazsa olmazlar listesinde yer alır. Bu nedenle firmamız tüm müşterileri tarafından tam not alıyor.

Geniş Oto Aksesuar Ürün KataloglarımızGeniş Oto Aksesuar Ürün Kataloglarımız

Firmamızı sıradan led  stop satış marketlerinden ayıran en temel özelliklerden biri de, daha geniş oto aksesuar ürün kataloglarına sahip olmaktır. Bu nedenle aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun ihtiyaç duyduğunuz tüm oto aksesuarlarına doğrudan web sayfamız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Oto aksesuar modellerimiz arasında dilediğinizi seçip anında sipariş verebilirsiniz. Üstelik de ödemenizi ister nakit ister tüm banka kredi kartlarınız üzerinden herhangi ek komisyonlar ödemeden yapabilirsiniz.

Sektörde bir firmayı incelediğinizde ilk olarak firmanın geniş oto aksesuar kataloğu sunmasına dikkat etmelisiniz. Bu özellik olmadan firmadan aradığınız ürünü bulmanız söz konusu değildir. Çünkü amatör firmalar bu özelliğe sahip olmadığından birçok oto ürünleri için sizleri uzun süreli bekletebilir. Firmamızın en büyük avantajı ise, hafta sonlarında dahi sizlere bu hizmeti sunmasıdır. Çünkü en gözde ürünlerimizi süre kesintisi olmadan satışa sunarız. Böylece müşterilerimiz hafta sonlarında dahi dilediği veya ihtiyaç duyduğu oto aksesuarı sitemizden talep edebilir.

En Kaliteli Oto Aksesuar FirmasıEn Kaliteli Oto Aksesuar Firması

En kaliteli vakum kapı satış marketi olduğumuzu güvenle vurgulayabiliriz. İşletmemiz bu nedenle kuruluş tarihinden buyana sektöründe saygın bir konumda yer alıyor. Bizleri farklı ve değerli kılan etkenler arasında ise müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet sunmaktır. Birçok oto aksesuar marketlerinde müşteri memnuniyetine değer verilmez. Firmalar daha çok ürün satışları yaparak yüksek kar elde etmek isterler.

 Bu da sizlerin mağdur kalması demektir. Firmamızda herhangi bir oto aksesuarı konusunda mağdur kalmazsınız. Kaliteli hizmetlerimizden memnun kalacağınız tarafımızdan garanti edilir. Oto aksesuarlarında firmanın yüksek kabiliyete sahip olması önemlidir. Türkiye'de bu hizmeti kusursuz bir şekilde sunabilen marketler oldukça azdır.

Çünkü oto aksesuar satışlarında yüksek müşteri memnuniyeti önem arz ediyor. Firmamız bu durumun farkında olduğundan kuruluş tarihinden buyana birçok galerici firmalarına da hizmetler sunmuştur. Türkiye'deki pek çok profesyonel oto galerici firmalarının ürünleri doğrudan firmamıza ait olduğunu vurgulayabiliriz. Bu nedenle sizler de oto galeriniz için ucuz fiyattan oto aksesuar türleri bulmak istediğinizde web sitemize giriş yapabilirsiniz.

Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Lider bar led satış firmamızı tercih etmeniz için siz değerli müşterilerimize birçok nedenler sunabiliriz. İlk olarak bizler bu alanda yılların deneyimlerine sahibiz. Bu bakımdan bünyemizde herhangi acemi kadrolara rastlanılmaz. Firmamız köklü bir oto aksesuar satış işletmesidir. Bu nedenle müşteri tabanlarımız oldukça zengindir. Firmamız kuruluş tarihinden buyana orijinal ürün satışı yapmayı ilke edinmiştir. Oto aksesuar firmaları sizlerin yarı yolda kalmasına neden olabilir. Bugün birçok firmalar hantal bir şekilde ürün gönderiyor.

Bu da sizlerin günler boyunca ürünü teslim alamamasına neden olur. Bu hizmet türünde hızlı kargo hizmeti de önemlidir. Türkiye'de en hızlı kargo firmaları ise bir elin parmağını geçmez. Bu nedenle firmamız en hızlı oto ampul kargo firmasını seçtiğinden ürünlerinizi beklediğiniz süreden daha erken zamanda teslim ediyoruz. Firmamızı tercih etmenizin ana nedenlerinden biri de, siz değerli müşterilerimizle kusursuz bir şekilde diyalog kurmamızdır. Birçok oto malzemeci firmalarında deneyimli müşteri temsilcileri  görev almaz.

Bu da satın almak istediğiniz oto malzemesi hakkında daha kısıtlı bilgi elde etmenize neden olur. Müşteri temsilcilerimiz gerekli tüm donanımlara sahiptir. Bu bağlamda ister sitemizden ister telefonlarımızdan oto aksesuar için müşteri temsilcilerimizle sağlıklı bir şekilde diyalog kurabilirsiniz. Firmamız özel ve resmi bayram günlerinde dahi aktif bir şekilde hizmetler sunar. Bu bağlamda ise, müşterilerimiz dilediği günde bizlere ulaşabiliyor.

Ya da tercihiniz doğrultusunda sitemiz üzerinden cep telefon numaranızı da bırakarak sizlere gün içerisinde ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Tüm oto aksesuarlarımızı doğrudan Avrupa üzerinden özel olarak sipariş veriyoruz. Diğer firmalarda olduğu gibi taklitlerden kaçınıyoruz. Sektörümüzdeki birçok oto aksesuar firmaları doğrudan işletmemizin hizmetlerini taklit ediyor. Bizler diğer firmaların aksine daha ucuz fiyattan oto ürünleri satıyoruz. Çünkü sizlerin ekonomik yönden her zaman avantajlı kalmasını isteriz.

En Kaliteli Oto ÇakarlarıEn Kaliteli Oto Çakarları 

En kaliteli oto çakar aradığınızda doğrudan bizlere yönelebilirsiniz. Bildiğiniz üzere çakarlar diğer modern ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de son birkaç yıldan buyana yoğun bir şekilde kullanılıyor. Bu ürünlerin kullanımında yasal yönden düzenleme olmadığından özel araç modellerinde de güvenle kullanılabilir. Fakat buradan dikkat etmeniz gereken püf nokta ise, satın almaya karar verdiğiniz çakarların doğrudan %100 orijinal olmasıdır. Oto aksesuarları orijinal olmaması sizlerin her yönden dezavantajlı kalması demektir. Firmamız bu nedenle tavsiye ediliyor.

Orijinal olmayan herhangi bir oto malzemeleri sitemizde yer alması mümkün değildir. Oto çakarlarımız ise birçok özelliklere sahiptir. Bu ürünlerimiz sıradan olmadığından beklentilerinizi kusursuz bir şekilde karşılar. Oto çakarlarımız geniş renk tonlarından üretilmiştir. Yani aracınızın orijinal renk tonu neyse aynı tondan sitemiz üzerinden çakarı satın alabilirsiniz.

Firmamızdan satın aldığınız oto çakarları tercihiniz doğrultusunda özel gün ve kutlamalarınızda kullanabilirsiniz. Çakarlar özellikle düğün, nişan, sünnet ve işletme açılışı gibi özel durumlarda kullanılır. Bu ürünümüzü kullanarak aracınızın daha özel bir statü elde etmesini sağlayabilirsiniz. Çünkü çakarlar araç modellerinin en gözde malzemeleridir.

Orijinal Oto Korna ModelleriOrijinal Oto Korna Modelleri

Orijinal oto korna modellerimize de doğrudan göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu ürünlerimiz de doğrudan garanti kapsamlıdır. Bu bağlamda firmamızdan satın aldığınız oto kornasını uzun seneler boyunca güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bilindiği üzere oto kornolar da tercihten ziyade ihtiyaç duyulan özel ürünlerdir. Bu ürünler olmadan aracınızı trafikte güvenli bir şekilde kullanmanız mümkün değildir. Kornolar doğrudan sizlerin araç sürüş süreci boyunca sağlıklı ve bilinçli bir şekilde yol almanızı sağlar.

Led ModellerimizLed Modellerimiz

Aracınız için led modeli mi arıyorsunuz, o halde doğrudan marketimizi inceleyebilirsiniz. En kaliteli oto ledlerimiz mevcuttur. Bu ürünlerimizin de kendine özgü birçok avantajları ve özellikleri söz konusudur. Ledler aracınızı özellikle yoğun sisli ve karanlık alanda daha özgür ve sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlar.

 Fakat dikkat etmeniz gereken ledlerin yüksek kaliteye sahip olmasıdır. Bugün sektörümüzdeki birçok oto malzeme marketlerinin sitelerini incelediğinizde yan sanayii oto ledlerin satışı yapıldığını fark edebilirsiniz. Bu da sizlerin riskli bir şekilde araç kullanmanıza neden olur. Firmamızın tüm oto ledleri son derece güvenilirdir. Bu ürünlerimiz de 81 ilimiz üzerinden toptan ve tek adet olarak sipariş veriliyor.

Ön Led FarlarÖn Led Farlar Nedir?

Henüz ilk defa araç kullanıyorsanız bilmeniz gerekenler arasında ön led far yer alır. Bu ürünümüz adından da anlaşılacağı üzere aracınızın sadece ön kısmından uygulanabilir. Özel olarak montaj edildikten sonrasında kullanılabilir. Her arç modellerinde arka ve ön olmak üzere toplamda 2 farklı bölümden led dizayna sahip olan yüksek teknolojili farlar dizayn edilir.

 Firmamızın en büyük avantajlarından biri ise, bu ürünleri de doğrudan uzman teknik ekiplerimiz tarafından hızlı bir şekilde montaj edilmesidir. Bu bağlamda siz değerli müşterilerimiz ön led farlara ihtiyaç duyması durumunda sizlere bir telefon kadar yakınız. Kurumsal telefon hattımızdan bizleri arayarak en gözde ön led farlardan satın alabilirsiniz. Oto galerici olmanız durumunda da bu ürünlerden tek seferde toptan bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ön FarlarımızÖn Farlarımız

Ön farlarımızı da detaylı olarak inceleyebilir ve yakın çevrenizde ön far ihtiyacı olan araç sürücülerine firmamızı güvenle tavsiye edebilirsiniz. Ön farlarımız da yüksek teknolojilere sahiptir. Bu ürünlerimizi de doğrudan Avrupa üzerinden sipariş veriyor ve bir sonraki ilk iş gününde ülkemiz genelinden en uygun fiyat üzerinden satışa sunuyoruz.

 Ön farlarımız da tamamen sıfır kutusu üzerinden siz değerli müşterilerimize gönderiliyor. Bu ürünlerimizden de ister tek ister tek seferde toplu olarak satın alabilirsiniz. Far çeşitlerimiz daha çok çeşitli il ve ilçelerimizde yer alan oto galerici firmaları tarafından tercih ediliyor.

Bu bağlamda hem bireysel hem de oto galerici firmaları açısından zengin bir müşteri potansiyeline ev sahipliği ediyoruz. Ön farlarımızı özenle kullandığınızda uzun seneler boyunca yüksek performans sunar. Bu ürünlerimiz her yaştan araç tiplerine uygundur. Aracınızın ön kısmının daha da modern olması açısından ön farlarımızı da güvenle satın alabilirsiniz.

Sis Farının ÖnemiSis Farının Önemi

Sis farlarımız da en çok ihtiyaç duyulan oto malzemeleri arasında yer alır. Bu ürünlerimiz adından da anlaşılacağı üzere özellikle sisli ortamda aracınızı sorunsuz bir şekilde kullanmanız açısından özel olarak tasarlanmıştır. Sis farları her yaştan otomobillerde monte edilebilir. Bunun haricinde sis farı yüksek kaliteye sahiptir.

Bu ürünümüzün aracınızı tahrip etmesi söz konusu değildir. Sisli ortamda aracınızın deforme olmaması ve kusursuz bir şekilde yol takibi yapmanız açısından sis farı mutlaka satın almanız önerilir. Ürünümüz hakkında ayrıca aklınıza takılan her ayrıntı için destek kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Sis Lambasının ÖzellikleriSis Lambasının Özellikleri

Aracınızın kusursuz bir biçimde dizayn edilmesi gerekir. Çünkü sis lambası ve diğer ürünlerimiz aracınızın daha şık olmasını sağlar. Sis lambalarımız da en çok gerek duyulan ürün kataloglarımız arasında yer alır. Bu ürünümüz de isminden de anlaşılacağı üzere sisli alanda kullanılır. Sis, özellikle sonbahar ve kış mevsiminde meydana gelen olumsuz hava koşuludur.

Daha çok kırsal ve büyükşehirlerde bu durum meydana gelebilir. Bu da sis lambaları kullanmayan araç sürücülerinin sisli ortamda zorlanmasına neden olur. Sis lambaları aracın daha pozitif olarak ilerlemesi demektir. Bu sistemle birlikte gözlük ve benzeri ürünler kullanmanız gerekmez. Sis lambalarımızda risk etkenleri söz konusu değildir. Bu ürünlerimiz de oldukça uzun ömürlüdür. En düşük ömür süresi ortalama olarak 5 yıldır.

Bu doğrultuda marketimiz üzerinden satın aldığınız modern sis lambasında tek defa ödeme yapmanız yeterlidir. Araç elektronik ve aydınlatmalarda dikkat etmeniz gerekir. Bugün sektörümüzde kaliteli olduğunu iddia eden birçok oto aksesuar firmaları gerçek anlamda kaliteli değildir. Bu gibi işletmeler yukarıda da vurguladığımız gibi kurumsal olmadığından sizlerin çoğu zaman yanılmasına neden olur. Firmamız ise, tüm oto malzemeleri konusunda beklentilerinizi kusursuz bir şekilde karşılar.

Tüm ürünlerimizi incelemek istediğinizde sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kurumsal destek kanalımızdan da beğendiğiniz oto ürünlerimiz hakkında soru sorabilirsiniz. Firmamız müşterilerine anında geri dönüş sağlar. Sizlerin zaman kaybı yaşaması firmamızda söz konusu değildir.

Oto aksesuarları konusunda daima müşterilerimizin memnuniyeti için gayret gösteriyoruz. Yoğun mesailer yaparak sizlerin bu yönde amatör türünden firmalardan uzak kalmasını sağlarız. Güler yüzlü kadrolarımız sizlerin tüm soru ve sorunlarına anında kalıcı bir şekilde çözümler sunar. 

Güncel Döviz Kurları

USD
32.43
EUR
35.52
GBP
41.70
JPY
0.19
1GALTIN
2,239.99

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz
Zaten üyeyim