Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
  • Güvenli Alışveriş
  • Kolay İade
  • %100 Orijinal Ürünler

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300
Uyumlu Araçlar
Kaput Ürünleri

Sıralama:

Kaput

Kaput, arabada büyük öneme sahip en çok dikkat çeken kısımlardan biridir. Farklı şekilleri sayesinde aracınıza çarpan rüzgârı iyi yönlendirir ve size doğru ivmeyi verir. Ayrıca araca şık bir görünüm kazandırır. Kaput özellikleri, aracın markasına ve modeline bağlıdır. 

Aracınızla uyumlu olup olmadığını ve hangi malzemeden yapıldığını kontrol ettikten sonra satın alabilirsiniz. Aracı görsel olarak vurgulayan kaput ızgaraları farklı ölçülerde satın alınmalıdır. Araçların şık bir tamamlayıcısı olan fileler, kancalarla kenarlardaki latalara kolayca takılır.

Kaput Parçalarını Tercihlerinize Göre Değiştirin

İlk bakışta otomobilin belki de en dikkat çekici bir parçası olan kaputlar, bu endüstrinin yıllar içinde gelişmesiyle farklı şekillerde sunuluyor. Bu geniş parçaların üretilen birçok aksesuarı vardır. Müşteriler bu ürünleri satın alırken araca uygunluk gibi birçok detaya dikkat etmektedirler. Kaput detayları markadan markaya değişiklik göstermektedir. 

Ayrıca kullanılan ana malzeme çok farklı olabilir. Davlumbaz keçe, kauçuk, boya, file, ilmek, kilit gibi dikkat edilmesi gereken birçok noktaya sahiptir. Uzunluk, kalınlık ve ağırlık gibi parametreler, özellikle kalite, satın alma kararını etkileyebilir.

Yüksek Yalıtım Özelliklerine Sahip Kaput Modelleri

Birçok oto aksesuarı gibi kaporta yalıtımı da önemlidir. Yüksek sıcaklıklarda çalıştırılan araçlarda genellikle yağmur, kar veya soğuk havalarda motor dumanı çıkabilir. Bunu önlemek için tasarlanmış bu araçlar ses engelleme için de mevcuttur. Hangisinin araba için uygun olduğunu dikkatlice düşünmeniz gerekir. Arabanın ana parçası olan kaputun iyi bakımı, insanların olası kazalardan korunmasını sağlar.

Bazı kişiler için araçlarda kaputun ses yalıtımı büyük önem taşımaktadır. Özellikle üretim malzemelerinin herhangi bir olumsuz durumda ısıya dayanıklı olması bu modellerde dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Kendinden yapışkanlı ses yalıtım ürünleri ile ses iletiminden ciddi izolasyon sağlanır. Aracın motor kısmından yayılan ısı ve gürültüyü en aza indirmek mümkündür. Yapışkan tarafın gücü, müşterilerin bu parçaları bir uzman yardımı olmadan araçlarına monte etmelerini sağlar.

Sağlam Kaporta Modelleri ile Motorunuz Korunur

Bu tür ürünlerin yapışması çok güçlüdür. Dolayısı ile kişilerin ürünleri çok dikkatli yapıştırmaları gerekmektedir. Esnek yapısı sayesinde kolay kullanım için kolayca şekillendirilebilir. Kaput spoileri aracınızı olası darbelerden korur. 

Yumuşak açma ve kapama için kaput menteşesi, her aracın markasına ve modeline göre değişir. Bu davlumbaz aksesuarlarının tümü, esas olarak davlumbazı korumak için vardır. Bu aksesuarlar üzerinde araç zarar görmeyecek, darbelerden korunacak ve aracın önemli bir parçası olan motor parçası zarar görmeyecektir.

Her Araç İçin Kaporta Ürünleri

Ses yalıtımı için yüksek ısıya dayanıklı ve yanmaz kapüşon kumaşı kullanılmaktadır. Bu ürünler yüksek ses yalıtımı sunar ve montajı kolaydır. Bu, kaputta boya kabarcıklarının oluşmasını önleyecektir. Ses yalıtımı konusunda da yardımcı olan bu ürünler aynı zamanda ısı yalıtımı da sağlayabilmektedir. Motor sıcaklık kompanzasyonu için çok yaygın bir üründür. Davlumbaz damperi, kapağın dengeli bir şekilde açılıp kapanması için önemlidir.

İsteğe göre tek taraflı veya sağ ve sol tarafa monte edilebilir. Kapağı destekler. Kendinden yapışkanlı yapısı sayesinde ürün alıcıları parçaları kolaylıkla yapıştırabilmektedir. Bu fitiller sadece kaputta değil, kapı, cam kısım ve bagajda da kullanılabilir. Bandı çıkarmadan önce uygulama bölgesinin iyice silinmesi ve temizlenmesi gerektiğine dikkat edilmelidir.

Farklı Araç Modellerine Uygun Kaporta

Bu aksesuarda en önemli kriterlerden biri ürünlerin otomobilin marka ve modeline uygunluğudur. Müşteri yorumlarını dikkate alarak onlarca markanın yüzlerce ürününü inceleyebilirsiniz. Güçlü yapıştırıcı sayesinde ısıya, yağmura veya şoka dayanıklılıkta üstün olan ürünlerin uygulanması kolaydır. Katmanlama ve kolay sökme, müşterilerin tercih etme nedenlerinden biridir. 

Aynı zamanda aracın boyası söküldüğünde zarar görmeyecektir. Uygulama yapılacak kaput bölgesinin iyice silinmesi ve temizlenmesi o bölgenin ileride deformasyona uğramasını önleyecektir.

Güncel Döviz Kurları

USD
32.43
EUR
35.52
GBP
41.70
JPY
0.19
1GALTIN
2,239.99

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz
Zaten üyeyim