Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
  • Güvenli Alışveriş
  • Kolay İade
  • %100 Orijinal Ürünler

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300
Krom Aksesuarlar Ürünleri

Sıralama:

Krom Aksesuarları

Parlaklığı ve kararmaya karşı dirençli olması ile bilinen ve şık tasarımların ortaya konulduğu malzemelere krom deniliyor. Maliyeti çok yüksek olmayıp araçlara lüks bir görünüm kazandıran krom uygulaması bir hayli kolay olduğu için neredeyse her araç için krom kaplama yapılabilir. Krom kaplamayı iki farklı türde değerlendirmek mümkündür.

Araca özel ve Universal olarak iki kategoriye ayrılır. Araca özel olan krom modeller araçların modeline göre tasarlanmıştır ve tamamen aracınızla uyumlu olan aksesuarlardır. Universal olarak değerlendirilen krom modeller ise standart özelliklere sahiptir ve modelden modele değişiklik göstermez.

Araç kullanımlarını çok daha güvenilir hale getiren araç aksesuarları bulunuyor. Bu şekilde araçlarınızı çok daha konforlu hale getirebilirsiniz. Günlük hayatta araçlarınız için kullanabileceğiniz birçok krom aksesuar bulunmaktadır. Aracınızı daha estetik hake getirecek bu krom malzemelerin çeşitleri oldukça fazladır. Hem fonksiyonel hem de estetik olsun derseniz seçiminizi bu doğrultuda yapmanız gerekir.

Araçların genellikle stok parça değişimi bir hayli maliyetli ve masraflı oluyor. Bu açıdan aracınızı korumak durumundasınız. Aracınızı hem dış etkilerden korumak hem de görünümünü değiştirmek isteyenler mutlaka krom aksesuar ürünlerinden kullanmalıdırlar. Bu sayede gözünüz gibi koruduğunuz aracınız temiz ve hasarsız olacak ve aynı zamanda daha estetik bir duruş sergileyecektir. Kromun bu etkileyici görünümü aracınıza çok daha farklı bir hava katacaktır.

Krom Aksesuarlarının ÖzellikleriKrom Aksesuarlarının Özellikleri

Otomobiller için tasarlanmış krom malzeme ve aksesuarlar sizin stilinizi yansıtan unsurlardandır. Büyük ya da küçük pek çok krom aksesuar seçeneğinizin bulunması da sizin için oldukça olumlu bir gelişmedir. Krom kaplama deyince bir çok kimsenin aklına doğrudan parlak gümüş geliyor. Hâlbuki krom aksesuarları içinde siyah, fırçalanmış ve cilalı gibi farklı renklerde de bulmanız mümkündür.

Krom aksesuarlarının hiç biri araçlarınızda delme, sökme gibi işlem gerektirmeden monte edilebilir. Krom bagaj çıtası ya da bagaj kapağı kulpu almak istediğiniz zaman istediğiniz renk seçeneğinde alır ve yapıştırıcı ya da orijinal montaj yuvalarını kullanarak aracınıza monte edebilirsiniz. Krom kaplama ön ızgaralar aracınıza mükemmel derecede şıklık ve sportif bir görünüm kazandıracaktır. ABS malzemeden üretilen krom kaplama ızgaralar çift taraflı bantı ile birlikte verilir ve kolay bir şekilde kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Krom ayna kapağı, sinyal lambası çerçeveleri ve far kapakları gibi gövde aksesuarları da kendi stilinizi ortaya koymak ve aracınızın görüntüsünü değiştirmek adına son derece etkili çözümlerden sayılırlar. Ayrıca, kolay kolay hasara uğramayan krom aksesuarlar oldukça uzun ömürlü bir kullanım fırsatı sunar. Tüm bunların yanısıra tercih konusunda renk ve materyal çeşidi bir hayli fazladır. Otomobilinizi kişiselleştirme adına oldukça yararlıdır. Otomobile uyum sağlayacak şekilde kombinasyonlar yaratmanızı da sağlayan krom aksesuarlarla sadece bir kaç ufak dokunuş ile araca farklılık katabileceksiniz.

Araç Krom Aksesuar ÇeşitleriAraç Krom Aksesuar Çeşitleri

Otomobillerin görünümünü değiştiren ve araçları daha kullanışlı hale getiren araç krom aksesuarları pek çok farklı model içerebilir. 3 ayrı kategoriye ayrılan krom aksesuarlar normal, krom tipli ve muhtelif görünümlü aksesuarlar olarak değerlendirilir. Normal kategoride yer alan krom aksesuarlar aracın iç görünümüne bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kimileri de kullanımda kolaylık sağlamaya yöneliktir.

Araç içerisinde navigasyon, kaydırmaz pet, USB telefon şarjı, koltuk ısıtıcı ve DVD oynatıcı gibi ürünleri kapsıyor. Krom boru aksesuar ürünleri de aynı şekildedir. Aracınızın fonksiyonelliğini artıran tüm bu aksesuarlar sayesinde daha keyifli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Oto Krom Aksesuarlarının Kullanım Alanları Nelerdir?Oto Krom Aksesuarlarının Kullanım Alanları Nelerdir?

Aracınızın ön ve arka panelinde rahatlıkla kullanabileceğiniz krom aksesuarları sürücüler kendi zevk ve beğenilerine göre tercih edebilir.  Özellikle krom harfler birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Araç iç ve dış bölmelerinde kullanabileceğiniz krom harflerin birçok otomobile göre sayıları her geçen artmaktadır. Fiyat aralıklarının ürüne göre değiştiği bu aksesuarları kullanarak otomobillerinizi daha zarif ve stil sahibi bir araç haline getirebilirsiniz.

Kolay kullanım sundukları gibi tüm etkenlere karşı da son derece dayanıklıdırlar. Ürünlerin kullanım ömürleri de bir hayli uzundur. Yumuşak yapılarından dolayı kolay şekil alabilen krom aksesuarlar monte edileceği bölgenin ve alanın kolayca şeklini alabilirler. Montaj işlemleri ürüne göre değişiklik gösterebilir. Birçoğu çift taraflı bant ve akrilik yapıştırıcı ile kolayca monte edilebilmektedir.

 Otomobillerde yer alan muhtelif aksesuarlar ise belli dallara ayrılıyor. Bu sayede, doğru ürünü tespit edip kullanmak daha uygun olmaktadır. Araçlarda bulunması zorunlu olan muhtelif ürünler arasında reflektör, el feneri, kriko, ilkyardım seti, yangın tüpü ve bijon anahtarı gibi ürünler sayılabilir.

Krom tipli aksesuarlara gelirsek otomobilinizin hem içinde hem de dışında kullanılabilen ürünlerdir. Oto krom çıta çeşitleri basit bir şekilde montajı yapılabilen aksesuarlardandır. Ürün kategorisinde krom kapı fitilleri,  sis krom aksesuar, krom dikiz aynaları, krom çıtalar, krom bagaj altlığı, krom plakalık, krom yan basamaklar, krom anten ve buna benzer birçok ürün sayılabilir.

Krom Aksesuar Ve Çıta ÇeşitleriKrom Aksesuar Ve Çıta Çeşitleri

İhtiyaçlar ve istekler doğrultusunda her geçen gün krom aksesuar ve çıta sayısı güncellenerek çoğalmaktadır. Teknoloji ilerledikçe beraberinde birçok aksesuar da geliştirilmektedir. Krom aksesuar modifiyeli ürün türleri olarak da bilinen bu ürünlerle araçlarınızı bambaşka bir hale getirebilirsiniz. Kullanımına göre çeşitleri bulunuyor.

Otomobillerin iç ve dış bölmelerine takılan krom çıtalar bir kaç adımda uygulanabiliyor.  Bu şekilde aracınıza çok sağlam bir şekilde takılmış olan krom çıta aksesuarları araca yapışır ve son derece dayanıklı olduğu için uzun süreli bir kullanım sağlar. Araç bagaj çıtası da aynı şekilde kolayca yapıştırılabilir ve aracınızı darbelere karşı korumaya alır.

Dış etkilere karşı dayanıklı bir şekilde üretilmiş olan krom çıtalar sayesinde aşınmaların ve darbelerin önüne geçilmiş olur. Uygulamanın yapılacağı bölgeyi temiz ve kuru bir hale getirdikten sonra aksesuarı uygulayabiliriz. Ortam sıcaklığının da yüksek olması da gereklidir. Soğuk hava şartlarında bunu uygulayabilmek için ise ortamı sıcak hale getirmeden asla uygulama işlemine geçilmemesi gerekir. Yüzey genişlikleri kullanacağınız çıtanın tipini de belirler.

Krom Aksesuarların Bakımı Nasıl Olmalı?Krom Aksesuarların Bakımı Nasıl Olmalı?

Krom aksesuarlar aşınmalara karşın oldukça dayanıklıdır. Fakat zaman içerisinde metal yüzeylerde paslanmalar ve plastik olan yüzeylerde parçalanmalar görülebilir. Krom aksesuarların temizliğini yapmak için ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için krom malzemelere özel temizlik ürünlerini kullanmalısınız. Krom kaplamalar ile reaksiyona girecek kimyasalların kullanılmaması gerekiyor.

Bir kaç ayda bir krom koruyucu cila uygulayarak aşınmaların önüne geçmeniz mümkündür. Cilalama öncesinde arabanın yıkanıp kurutulması gerekmektedir. Aksesuarlardaki kir ve su lekelerini çıkarmayı da ihmal etmemelidir. Geride tüy kalıntı bırakmaması adına mikrofiber bir bez ile cila sürülmelidir. Siyah bir kalıntı görülene dek cilalamaya devam edilmelidir. Cila kurumaya geçmeden evvel mikrofiber bez ile iyice parlatılmalıdır. Sis krom aksesuar ve diğer krom aksesuarların hepsinde buna dikkat edilmelidir. 

Krom Aksesuarların Temizliği Nasıl Yapılır?Krom Aksesuarların Temizliği Nasıl Yapılır?

Krom aksesuarların temizliğini yaparken en önemli noktalardan biri yumuşak bir mikrofiber bez ile parlatma işleminin yapılmasıdır. Daha parlak görünmeleri için ise krom aksesuarlarınızın yüzeylerine amonyak ve deterjan karışımını uygularsanız ve ardından yumuşak bir bezle silerseniz kromlarınız son derece parlak görünecektir. Krom ayna kapağı ve diğer tüm krom yüzeylerde parlaklığı sağlamanın en iyi yollarından biridir.

 Bu yöntemin dışında başka seçenekler de mevcuttur.  Alimunyum kâğıt veya folyoyu hafifçe ıslatarak krom malzemelerin yüzeyine zarar vermeden ovarsanız krom yüzeyler parlak bir görünüme kavuşacaktır. Tüm bunların dışında çok daha basit bir yol olan un veya karbonata batırılmış olan yumuşak bir bez yardımıyla krom yüzeyleri silebilirsiniz.

Krom Aksesuarlardan Krom Şerit Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Krom Aksesuarlardan Krom Şerit Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Araçlarınızda kullanabileceğiniz krom şerit bant, krom şerit yapışkanlı, krom şerit çıta, krom şerit bariyer ve buna benzer birçok farklı ürün bulunuyor. Araçlarınızı daha fonksiyonel ve estetik hale getirmek için kullandığınız krom aksesuarların ölçüleri ve boyutları farklı olabilir. Aracınızın kullanımına izin verdiği şekilde bir alışveriş yapmak önemlidir.

Araç sahiplerinin en çok zorlandıkları konuların başında araçla aynı tip aksesuar satın almak gelmektedir. Aracınızla aynı stilde aksesuar bulabilmek için araç marka ve modeline göre tasarlanmış modifiye aksesuarlarına bakmak gerekiyor.

Araç kapı çıtaları, ayna kapakları, kapı kolları, depo kapakları, tampon ve kapı eşikleri gibi araçların birçok iç ve dış kısımlarında krom aksesuar kullanılmaktadır. Bu tür ürünlerin alımında ölçüleri büyük önem taşıdığından dolayı en öncelikli dikkat edilecek husus budur. Fiyatları konusunda da ufak bir araştırma yapılmasında yarar olacaktır.

 Böylece bütçenizi de koruyarak en doğru ürünü satın almış olursunuz.  Araçlarınızın hem içinde hem de dışında kullanabildiğiniz bu tarz ürünlerin aracınızın boyutlarına uymaması durumunda montajını gerçekleştiremezsiniz. Son olarak, araçlarınızı daha fonksiyonel hale getirecek bu ürünlerin kaliteli ve sağlam olmasına dikkat edilmelidir.

Krom Aksesuar FiyatlarıKrom Aksesuar Fiyatları

Tüm araçların içinde ve dışında kullanılabilen krom aksesuarlar hem araçlarınıza son derece keyifli bir görünüm katar hem de araçların fonksiyonelliğini artırır. Bu tür krom aksesuarların fiyatını belirleyen ürünün kalitesidir. Elbette bu ürünleri satın almadan önce iyi bir fiyat ve Pazar araştırması yapmalı ve bütçeye uygun aksesuarları satın almalıdır.

Çok yönlü bir kullanım avantajı sağlayan bu ürünlerdeki kalite ürünün performansına da mutlaka yansıyacaktır. Aracının görünümünü değiştirerek kendine has şık bir görüntü yakalamak isteyenler için farklı farklı kullanım seçenekleri sunan krom şerit ve diğer krom aksesuarları kolaylıkla araca uygulayabilirsiniz. Piyasada birçok çeşidi bulunan krom aksesuarlarının fiyatları da son derece uygundur. Önemli olan doğru ölçülerde doğru ürünü satın alabilmektir.

Krom Şerit Çeşitleri Nelerdir?Krom Şerit Çeşitleri Nelerdir?

Her markanın kendi standartlarında hazırladığı araçlarına göre modifiye edilebilecek birçok krom aksesuar bulunmaktadır.  Krom yapışkan şerit en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. Araç içi ve dışı, kapı içleri ile bagaj altlarında rahatlıkla kullanılan bu krom şeritler araçlarınıza son derece estetik bir görünüm sağlayacaktır. Krom bagaj çıtası gibi yerlerde gördüğümüz ise ince krom şerittir.

Siz aracınıza uygun olarak 9 mm altında ve üstünde olan krom şerit modellerinden tercih edebilirsiniz. Birçok farklı alanda kullanılan krom şerit çıta modellerini de tercih etmeniz mümkündür. Aracınıza daha spor bir görünüm kazandırmak amacıyla aracınızın iç ve dış tasarımına uygun renk türlerinden seçebilirsiniz. Krom ayna kapağı ile de uyumlu olmasını dilerseniz aynı renklerde mevcut krom ürünler yer almaktadır. Sis krom aksesuar ürünleri ile birlikte seçeceğiniz krom şerit modellerinden tercih ederek aracınıza muhteşem bir sportif duruş ve estetik kazandırabilirsiniz.

Güncel Döviz Kurları

USD
32.43
EUR
35.52
GBP
41.70
JPY
0.19
1GALTIN
2,239.99

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz
Zaten üyeyim