Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
  • Güvenli Alışveriş
  • Kolay İade
  • %100 Orijinal Ürünler

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300
Krom Aksesuarları Ürünleri

Sıralama:

Krom Aksesuarlar

Uygulama alanlarına göre farklı krom aksesuarlar bulunmaktadır. Bu kategorideki ürünler araba kullanımını güvenli hale getirir. Araç modeline ve boyutuna bağlı olarak birçok aksesuar türü mevcuttur. Aynı zamanda bu aksesuarların sahip olduğu farklı malzeme grupları da bulunmaktadır. Bu doğrultuda aracın kullanımını konforlu hale getirirler.

Günlük hayatta oldukça popüler olan binek otomobiller için özel olarak üretilen krom aksesuarlar mevcuttur. Bu doğrultuda ürünlerin malzemeleri şekillendirilmektedir. Araca estetik değer katan ek unsurlar da vardır. Kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için birçok farklı aksesuar türü bulunmaktadır. Kullanım sırasında fonksiyonel özelliğinden dolayı pratik kullanım sağlarlar. Araba aksesuarlarının krom malzemeden yapılmış olması birçok özelliği bünyesinde barındırmaktadır.

Araba Aksesuarı Nedir?

Araba aksesuarları, araba vb. Tüm bu ürünler tüm araçlarda kullanılmakta olup, araçların konfor, güvenlik, dış ve iç görünümlerini üst seviyeye taşımaktadır. Araba için araba aksesuarları iki ana kategoriye ayrılır: araba iç kısım aksesuarları ve araba dış kısım aksesuarları.

Arabalar iç kısım aksesuarları, bir arabanın iç kısmında yapılan yenileme ve tasarım ürünleridir. Torpido gözü kapakları, direksiyon simidi kılıfları, telefon ve tablet tutucular, dikiz aynası kapakları, torpido gözü paspasları vb. Tüm iç parçalar araba aksesuarları olarak sınıflandırılır.

Araç dışı araba aksesuarları ise, tampon ekleri, difüzör, far ampulleri, krom kaplama, cam filmi vb. Araba aksesuarları doğrudan monte edilebilir ve birçok harici aksesuar kolayca kurulabilir. Lastik kategorisinde yer alan jant kapağı, jant kapağı, poyra kapağı sticker çeşitleri uygulaması kolay olan araba aksesuarlarıdır.

Krom Araba Aksesuarları

Sürücülerin sıklıkla kullandığı şeylerden biri de aksesuarlardır. Aksesuar kullanımı sayesinde araba dikkat çeker ve kullanışlı hale gelir. Krom kaplama araba aksesuarları doğal olarak daha güçlüdür. Krom araba aksesuarlarının görsel tasarım açısından cesur bir ürün olduğunu söylemek yanlış olmaz. Sağlam yapısı ile kullanım ömrü doğal olarak uzar. Ayrıca arabanın ömrünü uzatır ve arabanın her alanında tercih edilir. Otomobilin farklı yerlerinde aksesuarları kullanarak faydasını görebilirsiniz. Krom kaplama araba aksesuarlarının kullanıldığı noktalar aşağıdaki gibidir;

•   Kapı eşiği

•   Kapı kolu

•   Cam boncuklar

•   Ayna kapağı

•   Cam çerçeve

•   Kapı şeridi

•   Çerçeve

•   Sis farı çerçevesi

•   İç kapı eşiği

•   Gaz maskesi

•   Arka tampon kapağı

•   Tampon

•   Sinyal çerçevesi

•   Deklanşör çerçevesi

•   Far çerçevesi

•   Ayak pedalı

•   Bagaj eşiği

•   Konsol Yayıncısı

Ürün Kalitesi Nedir?

Bir araba aksesuarı satın alırken, fiyatlara bakmadan önce satıcı, ürünün kalitesi ve malzeme bileşimi hakkında bilgi edinmek önemlidir. Bu nedenle ürünleri karşılaştırırken sadece fiyatını değil, kalitesini de karşılaştırmalı ve seçiminizi buna göre yapmalısınız. Aynı görsele sahip iki ürünün kalitesi birbirinden farklı olabilir. 

Bu nedenle karşılaştırma yaparken bu kaliteyi göremiyor ve anlayamıyorsanız veya satıcı bunu belirtmemişse ucuz bir ürün seçerek yanlış bir tercih yapmış olabilirsiniz. Bu nedenle ürünleri doğrudan fiyata göre değil, malzeme kalitesine ve yapısına göre karşılaştırmalısınız.

Aksi takdirde, aynı görünen iki ürün alıp daha ucuzunu bulduğunuzu iddia ederek yanlış, kalitesiz ürünü almış olabilirsiniz. Birinci sınıf bir ürün almadığınız için ikinci kalite bir ürünü ucuza alarak herhangi bir kazanç sağlamayacağınızı bilmelisiniz, ancak arıza durumunda tekrar sipariş vermek zorunda kalınabilinir. Bu nedenle seçiminizi yaparken görsele göre değil fiyat-performans kriterine göre ürün seçmelisiniz. Kötü yapılmış ürünler en ucuz olma eğilimindedir. Bir ürünü sırf ucuz diye almak akıllıca bir satın alma değildir, aldığımız ürüne değer katmaz.

Krom Araba Aksesuar Modelleri

Günümüzde birçok farklı otomobil markası ve modeli bulunmaktadır. Bu faktörlere göre aracın estetiğini ve ömrünü artırmak için aksesuarlar yapılmaktadır. Krom aksesuarlar her araç için farklı yapılır. Aracınızın marka ve modeline göre aksesuarlar sizlerin istekleri doğrultusunda bir araya getirilmektedir. Kalıp sistemi adı verilen sistem üzerinden aracınıza hızlı bir şekilde entegre edilir. Böylece bu ürünler, otomobillere muhteşem bir görünüm kazandırmak için yüksek düzeyde performans gösterir.

Krom Araba Aksesuar Fiyatları

Otomobiller için yapılan krom aksesuarlar fiyatları bakımından oldukça merak edilen bir konudur. Arabaya estetik ve koruma katan krom araba aksesuarları tercih edilen alana göre kalıplanmaktadır. Arabanızın modeli ve arabanızda tercih ettiğiniz aksesuar modelleri doğrudan fiyatı belirler. Web sitemizde krom oto aksesuar fiyatlarını en uygun haliyle görebilirsiniz. En kaliteli ürünleri tercih ederek aracınızın görünümünü değiştirebilirsiniz.

Krom Aksesuar Kullanımının Avantajları

Otomobillere uyum sağlayan krom kaplama malzemeler, her alanda kullanılmaktadır. Aynı zamanda ürünlerin krom kaplama halleri yüksek kaliteli kullanım sağlamaktadır. Kullanım sırasında kolay zarar görmeyen ürünler oldukça uzun ömürlüdür. Ürün seçiminde geniş renk ve malzeme çeşitleri bulunmaktadır. Bu krom malzemeye sahip aksesuarlar, özellikleri nedeniyle araçları ön plana çıkarmaktadır.

Krom aksesuarlar, farklı türleri yardımıyla arabanın görünümünü değiştirilebilir. Araca göre farklı renk kombinasyonlarında parçalar uygulanabilir. Ürünler üzerindeki farklı dokular aracın görünümünü etkileyebilir. Oto krom aksesuarlar otomobilin içinde ve dışında kullanabilirsiniz. Pratik kullanım sağlarken aracın konforlu kullanımına yardımcı olur. Ayrıca standart boyutlarda mevcuttur. Standart ölçüleri sayesinde her türlü araca uyum sağlarlar.

Arabalarda kullanılan ekipmanların çoğu krom malzemeden yapılmaktadır. Bu parçalar, arabayı kullanmayı pratik hale getiren ürünlerdir. Uygulama alanınızda bunu göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır. Estetik bir görünüm kazandıran aksesuarların yanı sıra araç için gerekli olan aksesuarlar da olabilir.

Oto Krom Aksesuar Çeşitleri 

Araba kullanımını farklı boyuta taşıyan krom araba aksesuarları bulunmaktadır. Bu aksesuarların türleri farklılık gösterebilir. Aksesuarlar normal, krom ve diğer aksesuarlara ayrılmıştır. Kullanım sırasında uygulanabilirliği sağlamak açısından birçok yol vardır. Bu kategorideki ürünler, aracın bir bütün olarak görünümüne bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Bazı krom aksesuarlar kullanımda rahatlık vaat eder. Araç navigasyonu, kaymaz ped, USB telefon şarj cihazı, DVD oynatıcı ve ısıtmalı koltuk gibi ürünlerden oluşmaktadır. Araç navigasyon aksesuarı, aracınızda yol tarifi almayı kolaylaştırır. Kullanıcılara en kısa ve çeşitli yol aralıkları ile istenilen rotayı sunar. Aynı zamanda geniş ekran özelliğinden dolayı görüntüleme yöntemi kullanılmaktadır.

Bu navigatörler kullanıcının kontrolü altında çalışır. Yol tarifi almak istiyorsanız navigasyon ekranında arama yapabilirsiniz. Direksiyon simidi kapağının yanında bulunduğu için sürüş sırasında dikkati dağıtmaz. Ürünlerdeki birçok unsur, basit bir uygulama yelpazesi oluşturur. Öte yandan kaymaz pet ürünü, fonksiyonel amacı nedeniyle farklı alanlarda kullanılabilir. Ürünün yapısı gereği rahatlıkla kullanılabilir.

USB telefon şarj cihazı, takılması kolay bir tepsi ile telefonunuzu şarj etmenize yardımcı olur. Bu USB şarj cihazlarında ayrıca birden fazla yuva olabilir. Buna göre, aynı anda birden fazla telefonu şarj edebilirsiniz. Aynı zamanda bu şarj cihazlarını telefonunuzda müzik çalmak için de kullanabilirsiniz. Telefonunuzda açılacak müziği belirleyebilirsiniz. Kullanım kolaylığı nedeniyle uygulamaya konabilir. Telefon tutucular telefonunuzu sabit tutar. Telefon talimatları sürücü tarafından takip edilebilir. Bu pratik kullanım sağlar. Krom aksesuarlar kategorisindeki ürünler gibi bu ürün de aynı malzemeden üretilmiştir.

Araba Pervazları İçin Krom Aksesuarlar

Optimum kurulum ve kullanım için alan temiz ve kuru olmalıdır. Kolay yapıştırma için bölgenin iyi temizlenmesi gerekir. Bu doğrultuda sıcak bölgelerdeki montaj çalışmaları hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Soğuk havalarda çevredeki zemin yalıtılmalıdır. Bu tür ısınma çeşitli şekillerde yapılabilir.

Alandaki ısı miktarı ve yüzeyin genişliği, krom kaplamanın türünü belirler. Yanlış uygulamayı önlemek için ölçümler dikkatli bir şekilde ayarlanmalıdır. Yanlış yapıştırılmış çıtaların ayrılması zordur. Krom şeritlerin üzerindeki yapışkan film çıkarıldıktan sonra uygulama alanı belirlenebilir.

İster araba ister ticari araç olsun, aracınızın özelleştirebileceğiniz birçok parçası vardır. Özel ayna parlaklığı ile krom aksesuarlar aracınıza şık ve çekici bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olabilir. Krom kaplama malzeme dayanıklıdır ve en zorlu durumlara dayanacak şekilde üretilmiştir. Aracınız için doğru aksesuarların seçilmesi büyük ölçüde uyumluluk, tasarım ve malzeme gibi kriterlere bağlıdır.

Krom Aksesuar Modelleri

Krom, parlaklık ve kararma önleyici özelliklere sahip zarif bir malzemedir. Çok fazla para harcamadan herhangi bir araca lüks bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Krom kaplama araba aksesuarları, metal veya plastik nesnelere ince bir krom tabakasının uygulanmasını içeren elektro kaplama ile yapılır. Sonuç, otomobilin boyasıyla kontrast oluşturan parlak ve son derece dayanıklı bir kaplamadır.

Uygulama kolaylığı nedeniyle arabanın hemen her parçası kromlanabilir. Otomotiv krom aksesuarlar genellikle iki ana kategoriye ayrılır: araca özel ve genel. Araca özel modeller, aracınızın modeline uygun ve tam uyumlu aksesuarlardır. Örneğin krom yan aynanızda. Standart olarak bir ısıtma işlevi mevcutsa, araca özel krom aksesuarlar da bir ısıtma işlevi de bulunur. Jenerik denilen standart donanıma sahip ürünler ise genellikle modelden modele değişebilen özel donanım özelliklerine sahip değildir.

Krom Aksesuar Çeşitleri

Arabaların görünümünü geliştirmek için tasarlanan krom aksesuarların çeşitli model ve tarzları vardır. Büyük değişiklikler yapmadan arabanıza parlak ve şık bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, güneşlikler, gaz kapakları, çamurluklar, pervazlar ve araba antenleri gibi geniş bir ürün yelpazesi arasından seçim yapabilirsiniz. Bir dizi krom aksesuar arasından zevkinize uygun olanı seçin. Aracınızın markası, modeli ve yılı için özel olarak üretilmiş hemen hemen her gövde aksesuarı için krom parçalar bulabilirsiniz.

Krom Araba Aksesuarları

Krom araba aksesuarları, tarzınızı yansıtan şık eklentilerdir. Arabanızda küçük veya büyük birçok krom aksesuar bulacaksınız. Krom kaplama, yalnızca parlak bir gümüş parlaklıktan daha fazlasını ifade eder. Örneğin B. Krom bagaj kapağı kolları, siyah, fırçalı ve cilalı gibi farklı renklerde krom aksesuarlar satın alabilirsiniz. Krom ayna kapakları, sinyal çerçeveleri ve far kapakları gibi diğer gövde aksesuarları aracınızın görünümünü büyük ölçüde değiştirir ve kişisel tarzınızı ifade etmenize olanak tanır.

Çoğu krom aksesuar genellikle aracınızda delik delme gibi modifikasyonlar gerektirmez. Çoğu aksesuar, yapıştırıcılar veya orijinal montaj yuvaları kullanır. Kendinden yapışkanlı krom kaput aksesuarları, kaputa zarar vermeden aracınıza rekabetçi ve kaslı bir görünüm kazandırır. Krom ızgaralar aracınıza harika bir görünüm kazandırır. Genellikle ABS krom malzemeden yapılan araba ön ızgarası türleri, kolay kurulum için çift taraflı bant ile birlikte gelir.

Krom Aksesuarların Bakımı

Krom kaplama aksesuarlar aşınmaya dayanıklıdır. Ancak zamanla metal yüzeylerde korozyon ve plastik yüzeylerde parçalanma meydana gelebilir. Krom aksesuarlar temizlemek ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için krom malzemeye özel tasarlanmış ürünleri tercih edin. Krom kaplama ile reaksiyona girebilecek kimyasallar kullanmamaya özen gösterin.

Ek koruma için aracınızın gövde aksesuarlarına birkaç ayda bir krom cila uygulayarak korozyonu önleyebilirsiniz. Krom aksesuarları cilalamadan önce arabanızı iyice yıkayıp kurutmayı unutmayın. Uygulama yapılacak yüzey temiz, kuru ve serin olmalıdır.

Yumuşak, tüy bırakmayan mikrofiber bir beze az miktarda krom cila sürün. Siyah bir kalıntı görünene kadar cilayı hafif vuruşlarla yüzeye uygulayın. Cila kurumadan yüzeyi mikrofiber bir bezle parlatılabilir. Tüm bu malzemeleri firmamızdan satın alabilirsiniz.

Güncel Döviz Kurları

USD
32.43
EUR
35.52
GBP
41.70
JPY
0.19
1GALTIN
2,239.99

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz
Zaten üyeyim