Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
  • Güvenli Alışveriş
  • Kolay İade
  • %100 Orijinal Ürünler

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300
Uyumlu Araçlar
Ön Tampon Ürünleri

Sıralama:

Ön Tampon

Tampon, ana görevi olası bir olumsuz olayda araca ve yolculara verilen zararı azaltmak olan tüm araçların ön ve arka kısmında yer alan otomotiv parçalarından biridir. Arabanın estetik açıdan hoş olan Tamponlar, bir kaza anında yayalara veya araçlara veya sabit bir cisme temas eden ve yapılırken özel dikkat gerektiren parçalardan biridir. Birçok sürücü ve yol kullanıcısı, ön tampon yalnızca dekoratif bir unsur olarak gerekli olduğuna inanır.

Günümüzde tamponlar özel plastikten yapılmaktadır. Ön tampon hızlı bir şekilde deforme olmasına veya kırılmasına neden olabilirken, kazaların sadece araçlardan değil yayalardan da kaynaklandığı durumlarda çok mantıklıdır. Çünkü aracı korumak için çelik veya diğer metal tamponlar üretilseydi, yayaların küçük kazalardan bile kurtulma şansları çok düşük olurdu.

Modern Tampon Fonksiyonu

Kazayla çarpışma durumunda yayaları ciddi yaralanmalardan korur. Bunun için üreticiler en uygun sertliği seçer, şekillendirir ve bunları örneğin kauçuk contalar gibi ek elemanlarla donatır.

Küçük bir çarpışmadan sonra güvenliktir. Metal tamponların çoğu eski modifikasyonları, keskin engeller (örneğin dikey sütunlar) ile çarpma sonucu deforme olur, tehlikeli şekillere sahiptir. 

Modern parçalar, aracın aerodinamik özellikleri dikkate alınarak üretilir. Çoğu durumda, izleme gücünü artırmak için kenarlar katlanır. Daha pahalı modifikasyonlar, üniteleri soğutmak için motor bölmesine daha fazla miktarda hava sağlayan hava girişleriyle donatılmıştır.

Uzman Kadro İle Onarım Ve Bakım İşlemi

Plastik ön tampon, hafif ve orta derecede çarpma sonucu tamponların dış ve iç yüzeylerinde meydana gelen çizik, çatlak, yırtık, kırık, ezik, deformasyon ve eksik parça gibi hasarlar. , firmamız hizmeti çerçevesinde know-how ile onarımını gerçekleştirerek, garantili teknoloji ve ithal ürünlerle onarımını gerçekleştirmektedir.

Bir arabanın plastik ön tampon hasar görmesi durumunda, genellikle yenisiyle değiştirilmesi gerekir. Ancak bunun yerine hasarın türüne ve boyutuna bağlı olarak onarım ve iyileştirme çalışmaları yapılabilir. Onarım ve iyileştirme süreci, sürücüleri uzun süreç nedeniyle zaman kaybetmekten kurtarır. Aynı zamanda alanında uzman kişiler tarafından uygulanan onarım işlemleri, parça değişimi durumunda olduğu gibi ciddi maliyetler doğurmaz.

Aracınız Değer Kaybetmeyecek Şekilde Tamir İşlemi

Plastik tampondaki çiziklerin giderilmesi veya ön tampon çöküntülerin düzeltilmesi küçük onarım hizmetleri kapsamında yapılabilmektedir. Otomotiv parçaları, aracın orijinalliğini etkilemeden değiştirilebilir veya onarılabilir. Plastik tampon göçük giderme işlemleri aracın değerinden bir şey kaybetmeden onarılır. Hasar oranını düşürmeden yapılabilecek onarım limitleri kasko poliçesinde belirtilmiştir. Bu limit dâhilinde, teminatı etkilemeden onarımlar yapılabilir.

 

Firma olarak, teknik olarak tamir edilebilecek tüm araç çizik, yırtık, kırık ve eksik parçalara çözümler sunar. Kaliteli hizmetler, en son teknolojileri kullanan profesyoneller tarafından sağlanmaktadır. Firmamız, kullanılmış arabanızı değerini kaybetmeden tamir etmenizi sağlar.

 

Firma Olarak Mini Onarım İşlemi

Bazen bir arabanın dış kısımlarında küçük hasarlar meydana gelebilir. En çok merak edilen konulardan biri de bu hasarların aracın sigortasına zarar vermeden nasıl giderilebileceğidir. Firmamız uzmanları tarafından onarılan hasarlı kaporta boyasındaki boya ezikleri. Gövde boyası zarar görmediğinde ise durum farklıdır. Boyasız kaportadaki eziklerin tamiri firmamız mini onarım servisi kapsamında yapılmaktadır.

Firmamız, küçük onarım teknikleri konusundaki uzmanlığı ile araç arızalarına çözüm olmaya devam ediyor. Artan deneyim ve üst düzey teknoloji ile gelişen firmamız profesyonel ekibi ile Türkiye'de her türlü arıza için tek durak çözüm noktası olarak kendisini konumlandırıyor. Firmamız, profesyonel kadrosu ile sunduğu hizmette kaliteyi ön planda tutmaktadır. 

Firmamız ülke çapında 2 yıllık garantisi kapsamında ihtiyaç duyulan mini onarım hizmetlerini almak artık çok kolay. Alanında fark yaratan mini onarım hizmetleri ile firmamız yüksek teknolojili ve standart onarım hizmeti vermektedir.

Güncel Döviz Kurları

USD
32.43
EUR
35.52
GBP
41.70
JPY
0.19
1GALTIN
2,239.99

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz
Zaten üyeyim