Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
  • Güvenli Alışveriş
  • Kolay İade
  • %100 Orijinal Ürünler

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300
Pick-Up Body Kit Ürünleri

Sıralama:

Pick-Up Body Kit

Body kitler, aracın aerodinamik yapısını geliştirmek için araç sahibinin aracın çeşitli parçalarına taktığı bir dizi parçadır. Genel olarak aracın ön tamponu, arka tamponu ve yanları monte edilir. Pick-up body kit amaca yönelik kullanıldıkları ve güzel görünen bir takım oldukları için en çok tercih edilenlerdir.

Pick-Up Body Kit Nasıl Olmalıdır?

İyi bir gövde kiti, aracınızın estetik görünümünü büyük ölçüde iyileştirecektir. Abartılı gövde kiti örneği, aracınızın kötü görünmesine neden olur. Aynı zamanda aracın yapısıyla hiç alakası olmayan gövde kiti montajının aerodinamik yapı üzerinde beklenmedik bir olumsuz etkisi bulunuyor.  Pick-up body kit aracınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilir. Ancak park yerinde veya sokakta iyi görünürseniz, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Aracınızın gövde kitinin görünümünü tamamlamak için yeni spor jant setini kullanabilirsiniz.

Pick-Up Body Kit Performans Artırır

Pick-up body kit aslında rüzgâr tünellerinde test edilmiştir ve iyi tasarlanmış bir kit ile havayı çok daha iyi idare edebilir ve aracınızı daha temiz tutabilirsiniz. Araçtan çıkan temiz hava aerodinamik olarak çok verimli hale gelir. 

Yüksek hızlarda titreşim azaltılabilir ve araç asfalta yapışmış halde kalabilir. Söz konusu kit, daha fazla hava girişi ve havalandırma ile daha iyi motor soğutması ve kaportaya daha odaklı hava sirkülasyonu sağlayabilir. Motor daha soğuk havayı sever, performansını artırır ve aracı önemli ölçüde hızlandırır.

Bodykit Yakıt Tüketimini Artırabilir

Pick-up body kit sadece kozmetik amaçlı olmadığını unutmayın. Bazıları araca bastırma kuvveti eklemek için tasarlanmıştır. Bu nedenle kit uygun şekilde test edilmezse aracın sürtünme katsayısını artırabilir. Bu da aracınızın performansını olumsuz etkileyecektir. Aracınız sadece hızla artan ek sürtünmeyi aşmak zorunda kaldığında yakıt tüketiminiz artacaktır. Bu nedenle, bir vücut kiti satın almaya karar vermeden önce seçenekleri tartmak ve güçlü ve zayıf yönlerini tartmak akıllıca olacaktır.

Pick-Up Body Kit Nedir?

Birçok arabada arabanın aerodinamik yapısı güçlendirilir ve araba gövdesine ek olarak yerleştirilen tüm parçalara Pick-up body kit adı verilir. Bu sistem araç tutkunları arasında en popüler olan, araç tamponlarına, apronlarına ve çamurluklarına takılan ve modifiye edilen ve çoğu zaman görsel olarak araçlara uygulanan, ancak asıl kullanım alanı bu sistemdir. Aracı daha dinamik ve güçlü kılmaktır. Aracı görsel olarak yükseltmek ve aracın aerodinamik standartlarını yükseltmek için dönüşüm meraklıları tarafından kullanılan body kit setleri kullanılmalıdır. Firmamız body kitleri istediğiniz gibi takar. Güzel bir görünüm elde etmesini sağlar.

Pick-Up Body Kit Uygulaması Nedir?

Body kit uygulamaları, uygulama şekli ve gerekli ürünlerin teslimi açısından değerlenmekte ve marka ve modele göre farklı fiyatlarla kullanıcılara sunulmaktadır. Ayrıca, bu uygulama iki şekilde çalışır: yöntemler ve yöntemler. İlk yöntem araçta daha hafif olduğu için daha sık kullanılmaktadır. Lifli olarak uygulanır. Diğer yol ise görsel olarak ayırt edilemeyenler içindir. 

Arabanıza plastik gövde kiti seti de eklendi ve yapı maliyet açısından daha uygun. Fiber aplike karbon fiberden yapılmıştır ve daha şık bir görünüm sağladığı ve daha dayanıklı olduğu düşünülmektedir. Bu nedenle aracınızın hem görsel hem de dinamik olmasını istiyorsanız bu uygulamayı öneriyoruz.

Body Kit Kaç Çeşittir?

Body kit uygulamaları ikiye ayrılır. Aracın güzel görünmesini sağlamak için yapılan bu uygulamalar, tercihen daha yüksek araç performansı ve daha verimli kullanım sağlar. Body kit uygulamaları kullanıcılar için kolay ve ciddidir. Araç kullanıcıları, projeleri tamamlanmış uygulama markaları da dâhil olmak üzere araçların güvenilirliğini tercih edebilirler.

Bu uygulama aynı marka otomobilin bir araç tamponu olması durumunda uygulanması işlemidir. Hafif uygulamalar için araç çok kısa sürede monte edilebilir. Ayrıca bu uygulamalar daha güzel bir görünüm sunar ve ağır uygulamalara göre daha düşük fiyata çalışır. Firmamız bütçenize uygun ve görünümü güzel bir şekilde kitleri takar.

Güncel Döviz Kurları

USD
32.43
EUR
35.52
GBP
41.70
JPY
0.19
1GALTIN
2,239.99

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz
Zaten üyeyim