Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
  • Güvenli Alışveriş
  • Kolay İade
  • %100 Orijinal Ürünler

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300
Uyumlu Araçlar
Spoiler Ürünleri

Sıralama:

Araba Spoiler

Araba spoiler, modifikasyon sürecinde en çok talep edilen parçalardan biridir. Spoiler, bir arabanın bagajına takılan bir parçadır. Spoiler alırken arabanızın tasarımına ve gövdesine uygun ürünler seçerek başlamanız tavsiye edilir. Bu ürünler yapıldıkları malzemeye göre çok hafiftir. Arabanıza bir araba spoiler aksesuarı eklemek isterseniz tasarımı tamamlayan balıksırtı anten modellerine de bakabilirsiniz. Ayrıca aracınızın daha şık görünmesini sağlayacak çeşitli aksesuarlara ulaşarak uygun maliyetli bir seçim yapabilirsiniz.

Spoiler Nedir, Ne İşe Yarar?

Spoiler nedir diye merak ediliyor. Bu aksesuarlar rüzgârlık veya çamurluk olarak da bilinir. Farklı araba modelleri için farklı tipte spoiler vardır. Bazı araba spoiler de birçok farklı araba modeli için üretilmiştir. araba spoiler aksesuarı donanımlı araç modelleri özellikle sedanın şasesine uyum sağladığı için tercih ediliyor. Bir araca rüzgârlık takmak genellikle bir tasarım değişikliği süreci olsa da, aracın performansını doğrudan etkiler.

Bagaj spoileri kullanılması sonucunda; Ürünün hem üstünde hem de altında yüksek hızda bile dengeli hava akışı sağlanır. Böylece araç kullanırken hız sınırını aşan veya çeşitli manevralar yapan sürücüler olumsuz durumdan korunmaktadır. Yüksek hızda sürerken; Hava akışına bağlı olarak farklı kuvvetlere maruz kalabilirsiniz. Bu kuvvetler sürüş kalitesini etkiler. Bu ürünlerin yüksek hızlara çıkabilen araçlarda kullanılması tavsiye edilir. 

En İyi Araba Spoiler Modelleri

Otomobillerin donanım özelliklerinin yanı sıra estetik görünümleri de büyük önem taşımaktadır. Bu bağlamda, farklı markalar, araçlarının konfigürasyonuna farklı aksesuarlar eklemektedir. Spoiler, son model arabalarda hem estetik hem de güvenli sürüş için gerekli bir aksesuardır. Yüksek hızları seven kullanıcıların, kaymayı önleyen ve güvenli bir tutuş sağlayan spoiler kullanmaları önerilir. Bagaj Üstü Spoiler genellikle arabanın arkasına takılır. Ayrıca ön camda spoiler bulunan modeller de mevcuttur.

Uygun Bir Araç Spoiler Nasıl Olmalıdır?

Bir spoiler'ın ne anlama geldiğini ve ne işe yaradığını öğrenebilirsiniz. Spoiler, yüksek hızlarda bile kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan bir araba aksesuarıdır. Arka veya ön cam için bir spoiler seçerken akılda tutulması gereken birkaç nokta var. Satın alınan ürünün kanat açısı oldukça önemli bir detaydır. Kullandığınız üründen yüksek verim almak istiyorsanız eğim açısına dikkat etmeniz önerilir. Ürünün köşesi çok eğimli veya çok düz olmamalıdır.

Doğru seçimi yaparsanız; Yüksek hızlarda veya virajlı yollarda sürerken herhangi bir olumsuz durum ortaya çıkmaz. Araç sahiplerine düşük ve yüksek spoiler seçenekleri sunuluyor. Bu seçenekler arasından seçim yaparken aracınızın boyutunu, ulaşabileceği hızı ve yapısal bütünlüğünü göz önünde bulundurmak iyi bir fikirdir. 

Bagaj rüzgarlığı veya diğer rüzgârlıklı modeller de otomobilin küçük ve hafif tasarımına uygun hale getirilmiş. Aynı şekilde Punto spoiler de otomobilin tasarımına göre tavana monte edilen ürünlerdir. Araba spoiler fiyatlandırması tasarımın bir uzantısı olmakla birlikte her bütçeye özel seçeneklere sahiptir.

Farklı Durumlar İçin Spoiler Seçenekleri

Spoiler nasıl eklenir sorusu internette en çok araştırılan konulardan biridir. Öncelikle kurulumunu yapacağınız üründen maksimum verim alabilmeniz için aracınızın tasarımına uygun spoiler modelleri seçmeniz çok önemlidir. Bagaj üstü spoiler, arka spoiler, yüksek spoiler, arka camda veya ön tamponda rüzgârlık bulunan modeller arasında seçim yaptıktan sonra; Ürün dikkatli bir şekilde kurulmalıdır.

Farklı markalar ve modeller için varyantlar yapılmıştır. Aracınıza uygun modeli seçtikten sonra spoilerin kurulumuna geçebilirsiniz. Ürünü doğru şekilde kurmak çok önemlidir; Yanlış takılan ürünler aracın dengesini bozar ve performansını etkiler. Tek ve çift spoiler modelleri, aracın genel amacı gereği, aracın hızlanması sonucunda aracın üzerinden, altından ve çevresinden geçen hava akımını dağıtır. Bu nedenle aracın ölçü ve modeline uygun tasarımların seçilmesi tavsiye edilir.

Uygun Fiyatlı Spoiler Modelleri

Bazı spoiler modelleri, aracın kısa ve hafif olmasına göre uygun malzemelerden yapılmaktadır. Aynı şekilde rüzgârlığın tasarımları da aracın çevikliğini etkilemeyecek şekilde daha kısa ve hafif sunuluyor. Otomobilin büyük ve ağır yapısına göre tasarlanan bagaj spoiler, aracın sürüş performansına olumlu etki yapıyor. Her araca uyacak şekilde üretilen ürünlerdir; Uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Uygun bir fiyata bir araba spoileri seçebilirsiniz.

Tüm Arabalar İçin Spoiler

Spoiler'ın birçok farklı modeli vardır. LED spoiler ışıklı modellerde fren lambası işlevi olabilir. Arka farlarınıza entegrasyon için aydınlatmalı araba spoiler modelleri aracınıza estetik açıdan zarif bir görünüm kazandırır. Aracınızın şıklığını çeşitli aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. 

Otomobilin kaymasını önleyen ve performansını artıran araba spoiler modelleri, çeşitli tasarımlarıyla göz dolduruyor. Yarasa spoileri modeli; Yarasa görünümü ile aracınıza şık bir görünüm kazandırır. Tüm bu tasarım özellikleri; Farklı markaların arabalarına uyarlanabilir. Bu konuda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Araba Spoiler Fiyatları

Araba spoilerleri, farklı araba markaları, modelleri, spoiler tipleri ve malzemeleri gibi birçok değişkene bağlı olarak fiyatları değişkenlik gösteren bir üründür. Bu değişkenlik, aynı araba modelinin farklı spoiler tipleri veya farklı malzemelerle üretilen spoilerleri farklı fiyatlara sahip olmasından kaynaklanabilir.

Araba spoilerlerinin fiyatı, piyasa koşulları, tedarik-talep dengesi, üretim maliyetleri ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. Örneğin, yüksek talep dönemlerinde fiyatlar artabilir veya üretim maliyetlerindeki değişiklikler fiyatlara yansıyabilir.

Eğer aracınız için uygun bagaj üstü spoiler veya arka spoiler arıyorsanız Aksoy Tuningin geniş oto aksesuar mağazası içerisindeki geniş ürün yelpazesi içerisinden size uygun araç spoiler fiyatları ve bagaj spoiler modellerini tercih edebilirsiniz. 

 

Güncel Döviz Kurları

USD
32.43
EUR
35.52
GBP
41.70
JPY
0.19
1GALTIN
2,239.99

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz
Zaten üyeyim