Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
  • Güvenli Alışveriş
  • Kolay İade
  • %100 Orijinal Ürünler

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300
Uyumlu Araçlar
Yan Marşpiyel Ürünleri

Sıralama:

Yan Marşpiyel

Bu, arabanın en önemli parçalarından biridir. Aracın önünü ve arkasını çatıya bağlayan tek parça uzun çelik yapıdır. Tek gövdeli araçlarda aracın orta kısmının sarkmasını engeller. Bu önemli bölümün sorunları genellikle internette aranır. Özellikle yol yüzeyine daha fazla maruz kalan direkler asfalt ve kaya parçalarından daha fazla etkilenir.  

Yan marşpiyel pası, bir kaza veya araçtaki çizikler dışında hemen fark edilmeyebilir. Çünkü pas içten dışa doğru olur. Dışarıdan küçük bir pas parçası bile büyük bir sorunun işaretidir. O paslı yan etek, aracınızın değerini düşürebilir. Ayrıca engebeli arazide araç sahiplerinin ve yolcuların hayatlarını tehlikeye atabilir. Yan marşpiyel modellerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Çözümü ise aracınızın rengine uygun oto boyası, tel fırça, kaporta dolgusu, boyama için gerekli fırçalar, astarlar ve maskeleme bantlı küçük boyutlu pas önleyici maske kullanılarak tamirciler tarafından tamir edilir. Ancak yan marşpiyel çok büyük sorunları olan kısımları yenileri ile değiştirilerek onarılması gerekir. Son model kaliteli marşpiyel için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Marşpiyel Nerede Bulunur?

Marşpiyel aracın şu bölgesindedir demek yanlıştır. Çünkü yan marşpiyel öne çıkan özelliği, bu uzantının tavanla kombinasyonunun yanı sıra otomobilin önünden arkasına doğru uzanıyor. Aracın iki yan eteği vardır. Bu; elbisenin sağ ve sol tarafı. Sağdaki ve soldaki yan Marşpiyel, kapının altından arabanın eteğine kadar uzanan kısımdır. Alternatif olarak, bazı motor uzmanları bunu aracın ön ve arka çamurluklar arasında oturan parçası olarak tanımlayabilir. Uygun fiyat seçenekler ile kaliteli marşpiyelleri firmamızda bulabilirsiniz.

Marşpiyel Değiştirme

Paslanma ve kazalardan sonra değiştirilebilen bir parçadır. Yan eteklerin değiştirilmesi, yan eteklerin boyanması ve yan eteklerin onarılması prosedürü ciddi bir yan etek sorunu oluştuğunda izlenmesi gereken prosedürlerdir. Bagaj değiştirme işlemi aşağıdaki adımlara göre gerçekleştirilir;

•   Önce işlemi kolaylaştırmak için aracın kapıları sökülür.

•   Hasarlı eşik daha sonra bir testere kullanılarak çıkarılır.

•   Hasarlı/paslı marşpiyel çıkarıldıktan sonra bu alana yeni bir pervaz yerleştirildi.

•   Yeni kapı eşiği kenarlardan kaynak yapılarak araca takılır.

•   Son olarak, eşik boyama tamamlandı ve işlem tamamlandı.

Yan marşpiyel değiştirilmesi gerekmiyorsa, sadece hasar görmüşse, boyasız göçük onarımı yapılabilir; Ama boyamaya ihtiyacı varsa, bu sefer süreç boyama olacak. Süpürgelik için aracınızın rengine uygun bir araba boyasına, bir fırçaya, bir korozyon önleyici astara, bir bitirme macununa ve bir kâğıt banda ihtiyacınız olacaktır.

Marşpiyel Pası Nedir?

Marşpiyel ile ilgili en büyük sorun paslanmadır. Bir aracı kullanırken, kapı eşikleri yolun tipinden (kaya, kum, segment) veya sürücüden (park sırasında tümsekler, çizikler) zarar görebilir ve paslanabilir. Ahşap kalaslarda pas içten dışa oluşur; Bu nedenle dış yüzeyde pas gördüğünüz anda eşiğin tehlikeli olduğunu anlamalısınız. 

Böyle bir durumda verilebilecek en iyi karar eşiği bir an önce değiştirmektir. Aracın arka kısmındaki pas hem aracın güvenliğini tehdit edecek, hem de sizi tehlikeye atacak ve aracınızın değerini düşürecektir.

Yan Marşpiyel Kullanmanın Avantajları

Yan marşpiyel kullanımı araçlara birçok avantaj sağlar. Hem estetiğin artırılmasına hem de aracın korunmasına katkı sağlayan ürünler birçok araç sahibi tarafından tercih edilmektedir. Yan etek kullanmanın faydaları aşağıda listelenmiştir. Yan etek kullanıldığı araca estetik ve güzel bir görünüm katar. Kullanıcılar, tercihlerine uygun renklere sahip ürünleri seçebilir ve otomobilin stilini belirleyebilir.

Yan taraflarına eklenen çeşitli bileşenlerle otomobilin sportif görünümü daha da artırılabiliyor. Sonuç olarak ürün, aracın orijinalliğini korurken kolayca takılıp çıkarılabilir. Sağ ve sol yakaları yere yakın. Çarpışmalarda ve kaldırımlarda yere yakın hareket eden araçların neden olduğu hasarı en aza indirir. Hava koşullarına dayanıklı yan marşpiyel aracı olası hasarlardan korur. Marşpiyel ve tüm araba parçaları için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Güncel Döviz Kurları

USD
32.43
EUR
35.52
GBP
41.70
JPY
0.19
1GALTIN
2,239.99

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz
Zaten üyeyim