Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
  • Güvenli Alışveriş
  • Kolay İade
  • %100 Orijinal Ürünler

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300
Uyumlu Araçlar
Modüller Ürünleri

Sıralama:

Modüller

Otomotiv endüstrisindeki son gelişmeler, teknolojik gelişmeler sayesinde ivme kazanıyor. Özellikle aşırı kalabalık şehirlerde belirli noktalarda araç modülü devreye giriyor, bu da park etme ve manevra problemlerinde sorun haline geliyor. Bu modüller sayesinde devreye otomobilin arka tarafında özellikle görünmeyen yerlerdeki cisimleri algılayan ve sürücüyü uyaran sensörler giriyor. Yeni nesil kısılabilir on/off butonlu araç modülü, yüksek kalitesi ve kompakt tasarımı sayesinde pazardaki yerini almaktadır.

Kolay Kurulumlu Güvenilir Araç Modülleri

Modül gövdesi üzerinde bulunan potansiyometre ile ışık şiddeti ayarları yapılabilmektedir. Bu ürünlerin on/off kontrolü gibi durumlarda modül kullanılabilir ve aracın sürekli uyarı alması engellenebilir. Arıza lambasına karşı tasarlanan modüller, arıza lambasını yakmadan etkin bir şekilde çalışır. Birçok otomobil markasının modellerinde kullanılan ve kusursuz çalışan parçalar tek modül ile sağ ve sol sinyalleri kontrol eder.

Sinyali bu şekilde görünür hale getiren modüller, sinyal kapatıldıktan kısa bir süre sonra otomatik olarak park fonksiyonunu devreye sokar. Tesisat kabloları ile gelen ürünler, parklar kapalıyken elektrik tüketimini sıfıra indiriyor. Montajı kolay ve güvenli kullanımda öncü olan ürünler kompakt tasarımlıdır. Çan şeklindeki tasarımı sayesinde hemen her an sökülüp tekrar takılabilir. Ayrıca yüksek kaliteli klemens klemensleri ile kablo soyma gibi sorunlara da çözüm sunar.

Araç Modülü Kullanımının Avantajları

Araç modülülerini açtığınızda sinyaller stabil bir şekilde yanıyor. %0'dan %75'e kadar ayarlanabilen ışık şiddeti de tek tuşla kapatılabiliyor. Sinyallemede sinyal kayması veya daha hızlı çalışma yoktur. Yeni ve çift alevli ampul gerektirmeyen ürünler, orijinal araba prizleri korunarak far teli üzerine monte edilir. 

Bu performansı aracında yaşamak isteyenler de ABD otopark modüller fiyatlandırılması ile kullanıcılar tarafından faydalanılmaktadır. Araçta modül aktifken yan sinyaller de düşük modda çalışabilir. Araçta herhangi bir tadilat veya hasar gerektirmeyen araç modülü, bağlantı şemasına göre kolaylıkla monte edilebilmektedir.

Ayarlanabilir Araç Park Sinyali Modüllerinin Kullanımı

Kullanıcıların satın aldıklarında paket halinde aldıkları ürünler, yeni çift kafalı ampul almaya gerek kalmadan kullanılabilmesini sağlar. Montaj sırasında aracın herhangi bir parçasını sökmeden far kablosuna bağlanan ayarlanabilir araç park modülü sayesinde sabit ışık modunda sinyallerin parlaklığını ayarlamak mümkündür. 

Doğrulama gibi durumlar yapılırken modülü sökmeden işlemin gerçekleştirilmesi kolaydır. Büyük otomobil markalarının son modellerinde sorunsuz çalışan parçalar, sinyal verme işlemi sırasında otomobilin orijinal haliyle yanıp sönmesini sağlıyor.

Ayrıca araç modülünün bağlantısı ile ilgili soruları olan potansiyel kullanıcılar, ürünü satın aldıktan sonra paket içerisinde bulunan montaj şeması sayesinde ürünü kolay ve rahat bir şekilde kurabilirler. Güvenilir üretim, modüller yüksek kaliteli ve kompakt bir tasarıma sahip olmasını sağlar. Ek olarak, kullanıcı avantajları arasında bir hata önleyici lamba tasarımı ve bir sinyal verildiğinde otomatik sistem kapatma yer alır. Bu teknoloji sayesinde enerji tasarrufu sağlamaya ve CO2 emisyonlarını en aza indirmeye yardımcı olur.

Araç Modüllerinin Modelleri Ekipmanları ve Fiyatları

Yeni nesil araç modüllerinin modelleri arasında çok fazla fark yoktur. Modül üzerinde bulunan park lambaları loş olmasına rağmen standart modüller  yüksek parlaklıkta çalışmaktadır. Paket içeriğinde ana malzemeleri kullanan ürünler, ek montaj braket delikleri de dahil olmak üzere rahat bir şekilde monte edilebilmesi için dahildir. Ayrıca ön ve çamurluk kornaları modül üzerinden bağlanıp kontrol edilebilmektedir.

Bağlantı şeması ve kullanım talimatları sayesinde Amerikan Parktronic kurulumu sorusu anlamlı cevaplar alıyor. Yerleşik modül sayesinde, parklar açıldığında orijinal ön dönüş sinyallerine sahip otomobiller belirsiz bir şekilde geride kalıyor. Ek bir çift soket veya ampul gerektirmeyen ürünler orijinal farlara zarar vermez. 5-6 dakika gibi kısa bir sürede oluşturulan modüller istenildiği zaman sökülüp eski haline getirilebilir.

En Kaliteli Araç Modülleri Satış

Kalıcı araç aksesuarları olarak pazarlanan ürünler, sinyal açıkken parlaklıklarını artırırken sinyallerin düzgün çalışmasını sağlar. Araç modülünün şemasının güncel versiyonuna ek olarak, sinyal paneline bir tel çekerek, kullanıcının takdirine bağlı olarak açık parklarda loş ve ışıkta parlak çalışması da yapılabilir. 

Her marka ve model araç için kullanılabilen modüller, parklardan alınan voltajı düşük voltaj olarak sinyale uygulayarak daha verimli çalışmasını sağlar. Tüm bu detay ve özelliklere sahip modülleri firmamız sayfasında inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Güncel Döviz Kurları

USD
32.43
EUR
35.52
GBP
41.70
JPY
0.19
1GALTIN
2,239.99

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz
Zaten üyeyim