Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
  • Güvenli Alışveriş
  • Kolay İade
  • %100 Orijinal Ürünler

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300

Body Kit ve Tampon

Uyumlu Araçlar
Body Kit ve Tampon Ürünleri

Sıralama:

Body Kit ve Tampon

İlerleyen teknolojinin getirisi olarak her geçen gün arabaların hem görünümünde hem de özelliklerinde birçok değişiklik yapıldı. Bazı özel parçalar da dış kısımlarına monte edildi. Bu parçalardan biri gövde kitidir. Body kit, SUV'leri değiştirmek için kullanılan en popüler parçalardan biridir. Bu detaylar görsel olarak çekici olmakla birlikte otomobilin aerodinamik yapısına da katkı sağlıyor. Ancak bunun performansı büyük ölçüde etkilediği söylenemez.

Body kit ve tampon araca yeniden tasarlanmış bir görünüm kazandırırken, aerodinamik yapısını da iyileştiriyor. Bu, özellikle tuning konusunda hevesli sürücüler için vazgeçilmezdir. Ön ve arka tamponlara ve yan çamurluklara uygulanır. Gövde kiti araca farklı bir görünüm kazandırıyor. Ana amacı, rüzgara karakteristik bir ofset açısı vermektir. Araç gövde kiti, tampon, panjur, spoiler, stop çerçevesi ve marşpiyel gibi aksesuarları en uygun fiyatlarla garantili şekilde firmamız internet sitesi kategorilerinde bulabilirsiniz. 

Otomobillerde Body Kiti Nedir, Ne İşe Yarar?Otomobillerde Body Kiti Nedir, Ne İşe Yarar?

Otomobillerin aerodinamik tasarımını iyileştirmek için gövdeye takılan ek parçalardan oluşan bir kit, gövde kiti olarak adlandırılır. Ön/arka tampon, yan eteklerde, çamurluklarda bulunur. Bu, tuning tutkunlarının en sevdiği kısımdır ve gövde kiti genellikle görsel olarak takılmış olsa da asıl amacı otomobilin aerodinamik performansını iyileştirmektir ve araçların rüzgâr direnci özelliklerini değiştirmek amacıyla uygulanmaktadır. Bu uygulamada şekil ve hafiflik açısından daha fazla lif kullanılır. Başka bir uygulama karbon fiberdir ama fiyat daha yüksek olur. Araçta çok fazla optik tercih etmeyen kullanıcılar için plastik olanlar da tercih edilebilir.

Araçlarda Body Kit UygulamalarıAraçlarda Body Kit Uygulamaları

Araçlara uygulanan body kit ve tampon eklemelerinin hepsi, arabanın daha güzel görünmesine katkıda bulunan uygulamalardır. Güzel görünümünün yanı sıra otomobilin aerodinamik tasarımını geliştirerek daha yüksek performans sunar. Hem şık hem de üstün performans özellikleri kazanmanın maliyeti ise sanıldığı kadar yüksek değildir. Temel olarak gövde kitinin uygulanması genellikle iki kısma ayrılır; Hafif ve ağır.

Hafif projeler prefabrik formlara sahip projelerdir, yani örneğin x marka bir araba modelinin tamponunun aynı marka bir arabaya kalıp olarak takılmasıdır. Hafif uygulamalar için araç montajı kısa sürede gerçekleşir. Ağır uygulamalarda öncelikle arabaların fotoğrafları çekilir ve bu fotoğraflar bilgisayar ortamına aktarılır ve müşterinin istek ve zevklerine göre değişiklikler yapılır.

Ayrıca body kit uygulanması otomobil markasına bağlıdır, örneğin, Alman otomobilleri farklı Japon otomobillerinde farklı şekilde uygulanır. Gelen araçların markasına bağlı olarak müşteriye uygun bir gövde kiti sunulmaktadır. Bitmiş projelerin uygulandığı donanım, hafif uygulamalara örnektir. Ağır uygulamalar çoğunlukla bilgisayar projeleridir.

Gövde Kiti ve AerodinamikGövde Kiti ve Aerodinamik

Araç farklılaşması ve hız artışı nedeniyle araçlarda kullanılan tuning ürünlerine olan ihtiyaç zamanla artmıştır. Araçlarınızı hızlandırırken ve yavaşlatırken araçtaki sürtünmeden kaynaklanan sorunları neredeyse ortadan kaldıran parçalar araçlarınızı yıpratmamaya ve sürüş güvenliğini artırmaya çalışır.

Bir gövde kiti, bir araba gövdesi için kullanılan bir dizi parçadır. Otomobillerin arka tamponlarında, kaportalarında ve bazen de ön ve arka tamponlarında kullanılan araçlardır. Aracı daha güçlü hale getirmeyi amaçlayan gövde kiti, aracın ek parçalarından biridir. Bu araç ataşmanları görsel olarak modern bir görünüm elde etmek isteyenlerin kullandığı ürünler arasındadır. Aerodinamik araçların taşıma kuvvetlerine göre tasarlanmıştır.

Modifikasyonla ilgilenenler için gövde kiti ve aerodinamik görünümler talep görüyor. Doğru montaj işleminden sonra gövde kitleri aracınızın güvenli bir şekilde sürülmesini sağlar. Araç stabilitesini sağlayan aerodinamik, ön tampon apronları ve çamurluk parçalarında kullanıma uygundur. Aracın çarpma kuvvetini azaltarak hasarı en aza indirmeye çalışırlar. Ürün sayfamızda görebileceğiniz body kit ve aero kitler farklı marka ve modeller için mevcuttur.

Araç Modifikasyonunda Gövde Kiti ve Tampon ModelleriAraç Modifikasyonunda Gövde Kiti ve Tampon Modelleri

Araç içi dış aksesuar sağlayan modifiyeli ürünler, araca sportif ve şık bir görünüm kazandırıyor. Viraj alırken arabalar kolayca kayabilir veya takla atabilir. Hafif tasarımı ve kolay montajı ile otomobilin manevra kabiliyetini artıran ve yüksek hız direncini artıran aerodinamik parçalar, hızlanırken güvenli konfor sağlar. Hızlanma ve frenleme sırasında otomobilin mekanizması değişir, bu değişime ayak uydurmak için kullanılan parçalar, gerekli parçalarla otomobili destekleme ve otomobilin performansını artırma görevini üstlenir.

Body kit ürünleri ağırlıklı olarak yan etekler, ön ve arka tamponlar, spoiler gibi parçalardan oluşmaktadır. Hızlanma ve frenlemeyi daha güvenli hale getiren parçalar da araç gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Aracın kaportasına takılan gövde kitleri, doğru montajı sağlar ve sürtünmeyi azaltarak aracın yakıt ekonomisini dengelemeye yardımcı olur.

Aracın rüzgârla sürtünmesini en aza indirerek otomobili dengeleyen gövde kitleri, doğru takıldığında yüksek hızlarda bile sürtünmesiz bir tasarımla aracı koruyor. Arabayı görsel olarak etkileyen bu parçalar daha çok arabayı yükseltmek için kullanılıyor.

Body Kit ile Kendi Stilinizi YaratınBody Kit ile Kendi Stilinizi Yaratın

Gövde kiti parçaları aracınızın stilini değiştirerek daha sportif bir görünüm kazandırmak için kullanılır. Otomobile şık bir görünüm kazandırmak için kullanılan body kitler, çeşitli model ve renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Gövde kiti ve aerodinamik aksamlar şunları içerir: ön tampon, arka tampon, spoiler, panjur, stop çerçevesi ve marşpiyeldir. Gövde kitleri ve aerodinamik aksamlar, otomobil markasına bağlı olarak değişen otomobil aksesuarları olarak kullanılır.

Hava kesiciyi yan aynalara yerleştirmek, çamurlukları örtmek, önlüğü tekerleklerin arasına yerleştirmek, ön ve arka camların yatay şeklini şekillendirmek için kullanılan aerodinamik, aynı zamanda tasarımlarını bir spoiler ile korur. Otomobilin aerodinamik zemini ve gövdesi üzerine yerleştirilerek spoiler ile birlikte kullanılır ve sağlam bir araç sürmenize yardımcı olur.

Gövde Kiti ve Aerodinamik MontajGövde Kiti ve Aerodinamik Montaj

Doğru takılmış gövde kiti ve aerodinamik, sürüş güvenliğini artırır ve daha sağlıklı bir sürüş deneyimi sağlar. Bu olumlu etki yanlış montaj ile sağlanamayacağı için araçta da hasar meydana gelebilir. Aracın tutuşunu azaltan montaj hataları da araca bağlantı açısından önemlidir. Aracınıza doğru ve verimli bir şekilde takılan gövde kiti ve aerodinamik parçalarda değişiklik yaparak olumlu etkiyi artırabilirsiniz.

Yanlış kurulum, aracın ayrılmasına ve sökülmesine neden olabilir. Rüzgâr basıncına dayanamayan aerodinamikler, dengesiz yapıları nedeniyle aracınızı olumsuz etkiler. Dayanıklılığı sağlamak için aracınıza uygun modelde gövde kitini kullanabilirsiniz.

Gövde kiti, ön ve arka tamponları değiştirerek otomobilin zemin üzerindeki etkisini artırmaya ve çarpmaya dayanıklı hale getirmeye çalışır. Yan aynalarda, lastiklerde ve çamurluklarda aracınızın performansını artıran modifiye ürünler kullanılmaktadır. Hafif ve ağır olmak üzere iki tür mod uygulaması vardır. Hafif modifikasyon uygulamaları için parçalar araca mümkün olan en kısa sürede takılır. Öte yandan, ağır uygulamalar, araçların fotoğraflarını çekip görüntülemenize ve düzenlemeler yapmanıza olanak tanır. Aracın yapısını bozan uygulamalardan kaçınılmalı ve aracınızın tasarımına uygun modifiye form kullanılmalıdır.

Modifiye ile ilgilenenler için gövde kitinde yer alan ürünler ile çoklu kullanım için otomobilin ihtiyaçlarını karşılamanıza yardımcı olacaktır. Araç markanıza uygun bir kit satın alarak aracınızın gücünü ve performansını artırabilirsiniz. Bir arabada rüzgârın etkisini en aza indiren uygulamalar, hızlanma ve yavaşlama sırasında hava akışını artırarak araç performansını iyileştirir. Gövde kiti, ön tampon braketleri, arka tampon braketleri ve bir dizi yan etek içerir. Boyasız ürünler, araç modeline göre farklı bir tasarıma sahiptir.

Araçlarınızın Uzun Ömürlü Olması İçin Aerodinamik ve Gövde KitleriAraçlarınızın Uzun Ömürlü Olması İçin Aerodinamik ve Gövde Kitleri

Çeşitli tasarımların aerodinamik üretimi gerçekleşir. Otomotiv endüstrisi geliştikçe bu parçalar yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Artan taşıma kapasitesi ve yüksek hız ile vücut kitlerine ihtiyaç vardı. Otomobillerin motor gücünü artırmak için kullanılan gövde kiti ve aerodinamik, doğru değerleri hesaplayarak otomobillerde sürtünmeyi artırmanıza olanak tanır.

Hızlanma nedeniyle azalan aracın basıncını artırmak için basınç uygular ve tekerleklerin kalkması aracın çarpmasına neden olabilir. Olası kazalardan korunmak için kullanılan modifiye ürünler, sizi aracınızın devrilme ve savrulma gibi güvensiz davranışlardan korur.

Maksimum performans sağlamak için yüksek kaliteli aerodinamik modeller kullanabilirsiniz. Tasarımları gereği aracın dayanıklılığını artıran ve araçtaki girintileri ve çıkıntıları gizleyen gövde kitleri, aracın yoldaki dengesi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Dayanıklı fiberglastan yapılan gövde kitleri, otomobilin ömrünü uzatır. Arabanızın yapısını koruyan bir spoyler, araca ağırlık ekleme işini yapar. Aracın zemini basınç altında tutmasını sağlayan aerodinamik, kaza olasılığını azaltmaya çalışıyor. Gövde kitleri, aracınızın ön ve arka tamponlarını, aynalarını ve diğer gövde parçalarını değiştirmenize olanak tanır.

Body Kit ve Tampon Aksamları ile Güvenli SürüşBody Kit ve Tampon Aksamları ile Güvenli Sürüş

Birçok malzemeden yapılmış modifiye parçalar orijinal malzeme kullanılmasından dolayı zarar görmeden araçlarda kullanıma uygundur. Ayna kapağı, bagaj spoyleri, parlak spoyler ve daha birçok modifiye edilmiş ürün, aracı daha dayanıklı hale getiriyor. Renk uyumlu ve aracınızla uyumlu modifiyeli ürünler, parlak veya mat kaplamaları ile ilgi çekici bir görünüme sahiptir. Ön veya arka ataşmanları aracınıza uygun montaj adımlarına aktardıktan sonra güvenli yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Ekstra kâr ile araç altında güvenilir kullanım sağlarsınız. Esnek, dayanıklı plastikten yapılmış gövde kitleri ve aerodinamik, gövde kitini çıkarmayı ve takmayı kolaylaştırır. Pek çok araç modelinde pürüzlü yüzeyler ve çok yönlü ürünler mevcuttur. Şu anda ürün sayfamızı inceleyerek body kit fiyatları, model özellikleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz.

En İyi Body Kit Aksesuarları SatışEn İyi Body Kit Aksesuarları Satış

Body kitler, cazip ödeme koşullarıyla tüketicilere sunuluyor. Bu ürünlerin tamamı en kaliteli markaların en popüler ürünleri arasından özenle seçilmiştir. Sitemizden hangi ürünü seçerseniz seçin, kalitesinden ve dayanıklılığından asla şüpheniz olmasın. Güvenilir bir alışveriş adresi olarak sitemizde, tanınmış markaların araçlarınıza fark katan en kaliteli body kit ürünleri sizlere sunulmaktadır. Düşük fiyat politikamız sayesinde tüm dünyada büyük ilgi gören bu ürünlerin en yeni çeşitlerini satın alabilirsiniz.

Sunduğumuz aksesuarlara göz atarak aracınıza dair tüm beklentilerinizi karşılayacak, daha şık ve estetik bir görünüm kazandıracak bu ürünlerin özellikleri hakkında fikir sahibi olacaksınız. Tüm ürünlerin detaylı açıklamalarının yer aldığı web sitemizde, söz konusu ürünle ilgili kullanıcı yorumları ziyaretçilerin bilgisine sunulmakta ve ürünle ilgili sağlıklı kararları vermenize olanak sağlanmaktadır. Sitemizde satılan Body Kit ürünleri kırılmaz, aşınmaz, paslanmaz, ısıya dayanıklıdır ve boyanabilir.

Güvenilir Uygun Fiyatlı Body Kit ModelleriGüvenilir Uygun Fiyatlı Body Kit Modelleri

Body Kit ürünlerimizde Firmamız markası ile tüketiciye sunulan bu ürünler garantili olup, uygun ambalajlarda çeşitli yükleme kapasiteleri ile tüketiciye ulaştırılmaktadır. Web sitemizden satın aldığınız ürün, fiyatı ne olursa olsun hızlı şekilde kapınıza kadar teslim edilecektir. Farklı araç marka ve modellerine göre satılan ürünlerin montaj işlemi son derece basittir. Bu ürünler araç ölçülerine uygun olup, üretim hatalarına karşı garantilidir ve sorunsuz iade edilebilir.

Web adresimizdeki kategorilere göre ürün koleksiyonu, tüketiciler için alışveriş yaparken basit ve keyifli bir alışveriş deneyimi temel alınarak oluşturulmuştur. Kanat aynaları ve kapı panelleri şeklinde nikel kaplama gövde kiti ürünleri de uygun ödeme koşulları ile firmamızda satılmaktadır.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

deneme bonusu veren siteler bonus veren siteler deneme bonusu

Müşteri Hizmetleri

0850 303 7 300

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
deneme bonusu veren siteler bonus veren siteler deneme bonusu